×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
15. februāris, 2013
Drukāt

Virs Krievijas Urālu reģiona eksplodējis meteorīts; vairāk nekā 250 ievainotie

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Virs Krievijas Urālu reģiona piektdien eksplodējis meteorīts, izraisot paniku vietējos iedzīvotājos, nodarot bojājumus ēkām un ievainojot desmitiem cilvēku. Meteorīta sprādziena izraisītajos postījumos cietuši vairāk nekā 250 cilvēki. Trīs cietušie guvuši nopietnus ievainojumus, liecina Iekšlietu ministrijas apkopotā informācija.

Meteorīta sprādziena rezultātā postījumi nodarīti sešām pilsētām.

“Virs Čeļabinskas reģiona eksplodēja meteorīts, kas daļēji sadega zemākajos atmosfēras slāņos. Triecienviļņa rezultātā vairākās vietās mājām izbiruši logu stikli,” teikts Krievijas Ārkārtējo situāciju ministrijas paziņojumā.

Lai gan sākotnēji tika ziņots, ka meteorīta daļas zemi nav sasniegušas, jaunākā informācija liecina, ka “meteorīta fragmenti sasnieguši Zemi, nokrītot reti apdzīvotā Čeļabinskas reģionā”.

Viens meteora gabals nokritis aptuveni 80 kilometrus no Šatki pilsētas.

Reģionā piektdien slēgtas skolas. Uz reģionu nosūtīti 20 000 glābēju, kam dots uzdevums palīdzēt cietušajiem.

Radiācijas līmenis reģionā ir normas robežās.

Aculiecinieki vēsta par skaļu eksplozijas troksni, kas iedzīvotājos izraisījis paniku.

Atbildīgie dienesti ap plkst.11 (plkst.7 pēc Latvijas laika) saņēmuši satrauktu iedzīvotāju zvanus. Tika ziņots arī par elektroenerģijas piegādes traucējumiem. Ārkārtējo situāciju ministrija apstiprinājusi, ka uz laiku bija traucēti mobilo telefonu sakari.

 

 

{source}
<iframe width=”700″ height=”394″ src=”http://www.youtube.com/embed/QIMKQihoYRI” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+