×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
21. marts, 2014
Drukāt

Višņevskis gatavs strādāt KNAB (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks vairākiem vakantajiem biroja struktūrvienību vadītāju amatiem izraudzījis kandidātus bez atlases konkursa, tostarp bijušās KNAB priekšnieka vietnieces Jutas Strīķes vakantajam amatam, trešdien ziņoja LTV radījums “Panorāma”.

Izsludinātajā konkursā bija pieteikušies četri kandidāti, taču KNAB priekšnieks visus uz Strīķes vietu kandidējušos noraidījis. Tagad bez atkārtota konkursa rīkošanas vieta piedāvāta Drošības policijas (DP) pārstāvim Aldim Višņevskim. KNAB juridiskās daļas vadītāja vietu Streļčenoks varētu piedāvāt bijušajam Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Juridiskās nodaļas priekšniekam, tagadējam Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes Juridiskā biroja normatīvo aktu analīzes un izstrādes nodaļas priekšniekam Intaram Opolajam, bet iekšējās drošības nodaļas vadītāja vietu – DP darbiniekam Jānim Rozem. Visi trīs savulaik bijuši Streļčenoka studiju biedri, ziņo “Panorāma”. Drošības policijas pārstāvis Aldis Višņevskis vakar intervijā Latvijas Radio teica, ka ir gatavs kļūt par KNAB priekšnieka vietnieku, ja tiks atzīts par piemērotu šim amatam. Nonākot jaunajā amatā, viņa prioritātes būtu sakārtot sistēmu un panākt, lai skaļās lietas tiek izmeklētas maksimāli ātri. Višņevskim esot liela pieredze apjomīgu un skaļu lietu izmeklēšanā.

KNAB pārstāve sarunā ar Latvijas Radio sacīja, ka šim amatam netiek piemērota konkursa procedūra. Patlaban, kad ir izraudzīti pretendenti uz vakanto amatu, noritot personāla atlases nākamais posms – izvērtēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Laikam jau Streļčenoks KNAB grib pārvērst par “savu čomu” biedrību. Redzams, ka korupcijas apkarošana nav viņa lauciņš. Sīks ierēdnis piemeklē sev līdzīgus.

  2. Kur tad ir Višņevska skaļās lietas, kuras viņš tik ātri izmeklējis? Tā kā nav dzirdēts. Tiek izvēlēti parasti juristi-ierēdņi, kurus tad Sreļčenoks komandēs pēc sava prāta un korupcijas apkarošanas valstī nebūs.

Draugiem Facebook Twitter Google+