×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
2. decembris, 2017
Drukāt

Vispirms noskaitu Tēvreizi. Saruna ar šova “X faktors” finālistu Arturu Gruzdiņu (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šova “X faktors” finālists, rūjienietis  ARTURS GRUZDIŅŠ  svētdien, 3. decembrī,  finālā cīnīsies par  uzvaru un dziedās  kopā ar Donu.

Vidzemes televīzijas dziedošais operators jau kļuvis par Latvijas mēroga pārsteigumu – bārdainais un auskarotais dziedonis ik nedēļas nogali “nolaupījis” skatītāju sirdis, ik reizi iegūstot skatītāju simpātiju balvas.

Artūr, šķiet, tu varētu būt viens no retajiem, kas pazīst to savādo sajūtu, kad no rīta pēkšņi pamosties populārs.

A. Gruzdiņš: Bija tāds brīdis – kad šovā nodziedāju Mikas “Happy Ending”, vienu mirkli likās, ka pasaule apgriezusies riņķī un internets sajucis prātā. Ne citi, ne pats ko tādu negaidīju. Mani galvenie atbal­stītāji, protams, ir ģimene, pēc tam – dzimtā Rūjiena, vēl arī ļoti daudz nepazīstamu cilvēku, kas raksta, ka patīk.

Pirms pieteicies “X faktoram”, bija nojausma, kādi ir šovbiznesa spēles noteikumi?

Ne mazākā – viss bija jauns. Nekad nebūtu iedomājies, ka šovs paņems tik daudz laika un enerģijas, tā laikā nācies ņemt lielāku pauzi darbā Vidzemes televīzijā, kur esmu nostrādājis gandrīz piecus gadus.

Iznāk, ka no kameras otras puses esi nokļuvis tās priekšā. Tad jau zināji, kā rīkoties.

Savs labums pieredzei ir. Esmu pats filmējis koncertus, un šķiet, ka nojauta par to, kā uzvesties uz skatuves, ir. Protams, kad tur nonāc pats, tas vairs nav tik vienkārši.

Ar mūziku esi bijis saistīts arī iepriekš – mūzikas skola, sava rokgrupa.

Mūzikas skolā man neveicās, sarunāju ar vecākiem, ka drīkstēšu to nepabeigt, bet Rūjienas skolā ir forša lieta – muzikālās klases, kur visiem jāspēlē, gribi vai ne. Līdz 12. klasei spēlēju saksofonu, bija arī kori, orķestri. Arī ģimene ir ļoti muzikāla – dziesma vienmēr ir bijusi ar mani. Pamatskolā mēģināju aurot līdzi maniem mīļākajiem dziedātājiem – “Linkin Park”, Latvijā man ļoti patīk Ivo Fomins, arī Valdis Indrišonoks, bērnībā daudz esam spēlējuši viņa mūziku. Kopš 8. klases muzicēju skolas vokāli instrumentālajā ansamblī “Atestāts”, bet kopš 2015. gada 18. novembra ir arī sava smagā roka grupa (“Refleksija”. – A. K.).

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Latviešu čaļi paši labākie,gudrākie un spēcīgākie.Lai veicas visiem šajā adventa laikā!Meistarība rodas ar darbu visās jomās.

  2. Bij. `rūvenietis` Atbildēt

    Pats galvenais ir TAS, ka ČALIS IR NO RŪJIENAS! Slava Rūjienai!

  3. Uz vienādiem noteikumiem. Atbildēt

    Ja jau Atūram klāt tiek piestellēts Dons ,tad jau tā vairs nebūs godīga konkurence. Tad jau Līgai vajadzētu dziedāt divatā ar Intaru Busuli, un Adriānai duetā ar Kauperu,vai kādu citu populāru dziedātāju,un tikai tad varētu godīgi izvērtēt uzvarētāju.

  4. Mēģināji tēvareizi “noskaitit” pirms iešanas uz “šovu”? varbūt Dievs būtu mazliet prātiņu aizdevis.

Draugiem Facebook Twitter Google+