Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
21. decembris, 2012
Drukāt

Visumā pavadīs gadu


kosmoss4

ASV un Krievija sūtīs divus kosmonautus uz Starptautisko Kosmosa staciju (SKS), kur viņi pavadīs vienu gadu, kas ir ilgāk, nekā parasti kosmonauti uzturas Visumā, raksta avīze “The Guardian”.

 

Amerikānis Skots Kellijs un krievs Mihails Korņijenko uz SKS dosies 2015. gadā, un viņi tiks pārbaudīti, kādu iespaidu uz cilvēka veselību un psihi atstāj ilgstoša atrašanās Visumā. Kosmonautus pakļaus virknei eksperimentu, sākot ar mikrogravitācijas ietekmi uz viņu muskuļiem, spēku un kaulu izturību. Tāpat ciešai uzraudzībai tiks pakļauta viņu psihe. Ja Kellija un Korņijenko misija būs veiksmīga, iespējams, tiks dota zaļā gaisma kosmonautu sūtīšanai uz Marsu tā ilglaicīgai izpētei.

 

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+