×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
12. maijs, 2013
Drukāt

VK Satversmes tiesas pārskatam sniedz pozitīvu atzinumu

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts kontrole (VK), veicot revīziju par Satversmes tiesas (ST) pērnā gada pārskatu, secināja, ka tas visos būtiskajos aspektos sniedz skaidru un patiesu priekšstatu par ST finansiālo stāvokli, tā izmaiņām un darbības rezultātiem.

Kā liecina informācija VK atzinumā, tika veikta finanšu pārskatu, tostarp pārskata par iestādes finansiālo stāvokli, pārskata par darbības finansiālajiem rezultātiem, pašu kapitāla izmaiņu pārskata, naudas plūsmas pārskata un finanšu pārskata pielikumu, vadības ziņojuma un grāmatvedības politikas apraksta, pārbaude.

Revīzijā tika gūta pārliecība, ka gada pārskats visos būtiskajos aspektos sniedz skaidru un patiesu priekšstatu par ST finansiālo stāvokli, tā izmaiņām un ST darbības rezultātiem iepriekšējā gadā.

Revīzijas ziņojumā arī secināts, ka pārskats ir sagatavots atbilstoši normatīvo aktu prasībām un nesatur būtiskas neatbilstības vai nepilnības.

Izlases veidā tika veiktas uzskaites sistēmas procesu ieviesto kontroļu pārbaudes, detalizētās darījumu pārbaudes un analītiskās procedūras vairākiem izdevumiem un bilances posteņiem, piemēram, atalgojumam, darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām, sociāla rakstura pabalstiem un kompensācijām, pakalpojumiem un naudas līdzekļiem depozītu kontā. Izvērtēta avansa maksājumu atbilstība saistošajiem tiesību aktiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+