Mobilā versija
Brīdinājums +11.5°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
17. februāris, 2015
Drukāt

“Yamaha stipendiju” saņem “Radīti mūzikai” laureāts Kaspars Šmits (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Otrdien, 17. februārī JVLMA Lielajā zālē notika 21. konkurss “YAMAHA stipendija 2015”, portālam LA.lv pastāstīja JVLMA sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Lāce.

Šoreiz tajā sacentās pieci metāla pūšaminstrumentu spēles specializācijas studenti, bet uzvaras laurus konkursā plūca profesora Jāņa Retenā tubas klases 4. semestra students Kaspars Šmits.

Kaspars Šmits konkursā startēja kopā ar koncertmeistari Ievu Dzērvi, atskaņojot Benedeto Mačello Sonāti, Entonija Ploga Trīs miniatūras un Žana Batista Arbāna variācijas Norma. Kaspars uz īsu brīdi ieradies Latvijā no Zviedrijas, kur studē Stokholmas Karaliskajā Mūzikas akadēmijā Erasmus+ apmaiņas programmas ietvaros. Kaspars piedalījies arī LTV šovā “Radīti mūzikai”.

Šis ir jau 21 gads, kad Latvijas Mūzikas akadēmijai ir gods sadarboties ar pasaulē slaveno japāņu mūzikas instrumentu ražotājfirmu YAMAHA. Katru gadu viens no šīs sadarbības centrālajiem notikumiem ir atklātais konkurss par YAMAHA stipendiju, kurā studenti cīnās par naudas balvu tūkstoš eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai veicas! Malacis!

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+