×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. janvāris, 2014
Drukāt

Žans Reno jaunajā LNT detektīvseriālā “Noziegums Parīzē” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ticiet vai nē, bet visromantiskākajā pilsētā pasaulē – Parīzē, notiek neizprotamas un pārdrošas slepkavības. Visu noziegumu pēdas aizved uz Parīzes zināmākajām vietām – pie Eifeļa torņa, Parīzes Dievmātes katedrāles. Uz šīm vietām un arī citiem noziegumu epicentriem steigsies Parīzes kriminālās nodaļas detektīvs Džo, kura lomu atveido pasaulslavenais franču aktieris Žans Reno. Džo ir izglītots partneris Baijarda, kura darba metodes ir krasi atšķirīgas no Džo. Kā abi detektīvi sastrādāsies, skatieties jaunajā seriālā “Noziegums Parīzē” no 15. janvāra trešdienās 22:40 kanālā LNT!

Jauno LNT detektīva seriālu “Noziegums Parīzē” veidojis “Emmy Primetime” godalgas ieguvējs, pieredzes bagātais producents un rakstnieks Renē Balsērs. R. Balsērs ir parūpējies, lai arī šis aizraujošais un izzinošais detektīva seriāls iepatiktos ikvienam. Seriāla darbība norisinās Parīzē, kas ir pasaules romantiskākā pilsēta, slavena ar vēsturiskām un skaistām vietām, kurās notiek arī noziegumi.

Pie pilsētas sarežģītākajām slepkavību lietām ķeras Parīzes elitārās kriminālās nodaļas detektīvs Džo, kura lomu atveido slavenais aktieris Žans Reno. Visas slepkavības, notikušas Parīzes slavenākajās un zināmākajās vietās, – pie Eifeļa torņa, Notradamas katedrāles, Parīzes katakombās, Vendoma laukumā un citur. Džo strādā kopā ar detektīvu Baijardu – izskatīgu un izglītotu jauniņu policistu, kura pareizās darba metodes, kas tiek izpildītas precīzi pēc instrukcijām, ir krasā pretstatā ar veidu, kādā radis strādāt vientuļais vilks Džo. Detektīva Džo personiskā dzīve ir tikpat izaicinājumiem un bīstamiem pavērsieniem bagāta, kā viņa izmeklētie noziegumi. Lielākie izaicinājumi Džo dzīvē ir meita Adele, kura mantojusi viņa dumpīgo raksturu, kā arī cīņa pašiem ar saviem dēmoniem.

LNT seriāla “Noziegums Parīzē” pirmajā sērijā pie pašas Parīzes Dievmātes katedrāles tiks atrasts sasista un nožņaugta mūziķa līķis. Viņa ausis ir caurdurtas, bet acis pavērstas uz eņģeļi, kurš spēlē trompeti, lai atmodinātu mirušos viņu pēdējai tiesai. Detektīvs Džo izsaka minējumu, ka tā ir zīme, ar kuru slepkava mēģina pateikt, ka upuris nav pelnījis Dieva žēlastību. Tas sniedz Džo pirmo pavedienu sirdi stindzinošā atriebības lietā.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Notrdamas katedrāle Atbildēt

    :)))

Draugiem Facebook Twitter Google+