×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
16. februāris, 2015
Drukāt

Zatlers atbalsta karavīru skaita palielināšanu (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Bijušais prezidents Valdis Zatlers atbalsta aizsardzības ministrs Raimonda Vējoņa rosinājumu palielināt karavīru skaitu Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Zatlers LTV raidījumā “Rīta panorāma” teica, ka karavīru skaitu nepieciešams palielināt, ņemot vērā situācijas saasināšanos Ukrainā.

Viņš norādīja, ka nepietiek tika ar to, ka Latvija ir spējīga nosūtīt savus karavīrus misijās uz citām valstīm, Latvijai ir jābūt spējīgai aizstāvēt savu drošību arī valsts iekšienē.

Runājot par kopējo valsts drošību, Zatlers norādīja, ka pašlaik Latvija ir “samērā droša zeme”. Mēs nevienu neprovocējam,” teica Zatlers un piebilda, ka drošības dienesti seko līdzi notiekošajam.

Iepriekš ziņots, ka aizsardzības ministrs lūgs Saeimu par 2000 cilvēku palielināt karavīru skaitu līdz 2018.gadam. “Mums ir nepieciešami profesionāli labi sagatavoti un motivēti karavīri. Tas arī nozīmē to, ka mums ir jāpalielina karavīru skaits,” teicis teica Vējonis.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Šajos ģeopolitiskajos apstākļos nepalielināt karavīru skaitu nozīmē apzināti graut valsts drošību. Tas nu ir skaidri jāpasaka. Ja pērkam bruņojumu, tad tā apkalpošanai arī ir vajadzīgi jauni cilvēki un jaunas zināšanas. Ja prezidents Bērziņš nav spējīgs saprast šo vienkāršo patiesību, sakot, ka nevajag palielināt
    karavīru skaitu, tad es esmu pilnīgā šokā par to, kā Saeima šādu cilvēku ievēlēja par prezidentu, kas vēl skaitās arī Virspavēlnieks bruņotajiem spēkiem. Tiešām, āzis ir ielikts par dārznieku un tā ir liela bezatbildība pret valsti, ko, cerams, esošā Saeima izlabos.

  2. Būt par karavīru nav amats. Tā ir kalpošana savai tautai, savai valstij. Algotnis gan ir amats, kuram vienalga par ko karot ka tik maksā. Tikai uz kā rēķina tad mēs paplašināsim savu armiju? Vai ar tiem kuru dēļ Latvijas armijā vajadzēs ieviest krievu valodu kā komandieru sazināšanās valodu? Savi patriotiskie jaunieši jau nav izaudzināti.

  3. Nevienu neinteresē, ko domā šis zoodārzā atrastais cilvēks. Viņš var mierīgi turipnāt tupēt nodokļu maksātāju apmaksātajā greznajā dzīvoklī.

  4. lai lillis savu dēliņu sūta vispirms un tad citu bērnus

Draugiem Facebook Twitter Google+