×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
15. marts, 2016
Drukāt

Ždanoka: Valdībā nav jaunu asiņu un jaunu domu (23)

Foto - LETAFoto - LETA

Tatjana Ždanoka.

Latvijas Krievu savienības (LKS) līdere Tatjana Ždanoka skeptiski vērtē Māra Kučinska (ZZS) valdību un nelolo cerības, ka tā strādās ilgi un vedīs “mūs uz gaišo nākotni”.

“Nē, cerības man nav nekādas. Es domāju, ka Latvija ir nonākusi strupceļā ar savām labējām valdībām. Valdībā nav jaunu asiņu, nav jaunu domu. Mūziku pasūta tie paši oligarhi, pret kuriem savulaik solīja cīnīties Valdis Zatlers, bet tauta turpina braukt projām. Kārļa Šadurska (V) nozīmēšana izglītības un zinātnes ministra amatā krieviskajā vidē rada ļoti lielas aizdomas, ka situācija ne tikai neuzlabosies, bet kļūs vēl sliktāka,” intervijā aģentūrai LETA sacīja Ždanoka.

Ekonomiskās sankcijas pret Krieviju, kuras atbalsta arī Latvija, pēc Ždanokas domām, vajag atcelt. “Es dzirdu, ko Eiropas Parlamentā (EP) savā starpā runā tie, kas raksta tās pretkrieviskās rezolūcijas. Viņi paši atzīst, ka ar to, ka Krima paliks Krievijas sastāvā, ir jāsamierinās, jo šis jautājums ir neatgriezenisks,” apgalvoja prokrieviskā politiķe.

Jautāta, vai Latvijā ir iespējami tādi notikumi, kādi bija Krimā un Austrumukrainā, Ždanoka izteicās, ka Latvijas krievvalodīgos un arī latviešus daudzi gribot izmantot kā marionetes, par ko liecinot arī BBC filmas demonstrēšana Latvijas Televīzijā, pret ko iebildusi LKS. “Domāju, ka te vajadzētu pastrādāt Drošības policijai.

Kādam gribas izprovocēt nekārtības Latvijā. Iespējams, tajā ir ekonomiski ieinteresēti ieroču ražotāji un tirgotāji, kas vēlas palielināt savas produkcijas noietu. Varbūt ir arī kādi stratēģiski nolūki. Es nepiekrītu tiem, kas apgalvo, ka Baltija jau ir nolūkota kā teritorija militāram konfliktam starp Krieviju un NATO.

Manuprāt, pilnīgi izslēgts, ka Krievijai būtu interesanti kaut kā militāri iejaukties Baltijā,” uzskata Ždanoka.

Ždanoka uzskata, ka partijas “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” (PCTVL) nosaukuma nomaiņa pret Latvijas Krievu savienību ir bijusi veiksmīga. “Man liekas, ka partijai PCTVL pēdējā laikā bija pretruna starp nosaukumu un saturu. Nosaukums bija dots triju partiju apvienībai 1998.gadā, kad vēl bija cerības uz sabiedrības integrāciju. Toreiz valdībā bija pat sabiedrības integrācijas ministrs Nils Muižnieks. PCTVL visu laiku uzsvēra, ka mūsu mērķis ir cīņa pret nevienlīdzību. Ekonomiskie un sociālie jautājumi ir pakļauti šim virsuzdevumam. Tāpēc arī Eiropas līmenī mēs pieslējāmies reģionālistu un minoritāšu partijai. Un viņi mūs mudināja mainīt partijas nosaukumu, lai tajā būtu reģiona vai tautas nosaukums, kuru partija pārstāv,” pastāstīja Ždanoka.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. Varbūt, pati tā ragana var atbrīvot vietu jaunām asinīm un jaunām domām?

 2. Ko lai iesaka vecajai kundzei? Varbuut iet prom no politikas?

 3. Didzi,aizej izmazgā muti!

 4. Svētā Cecīlija ,kurš nu muldētu par tām jaunām asinīm!Taņa,tavas asinis sen jau saskābušas,norūgušas un lietošanai nederīgas !!Varbūt salej kopā ar Mamikinu?!Tev jau derētu sust mauzolejā blakus Iļjičam!Ko kundzīt,darīsi kad Putinu tauta tiesās Sarkanajā laukumā un KF tevi nesponsorēs?Tādi kangari kā tu Taņa,tiek ierakstīti vēstures lielāko vēstures mēslaiņu anālēs.Izraelā tu tiktu nolikta pie vietas un arīdzan tavas KF iestādēs iemācīta zināt vietu un uzvesties kā pilsonim,kas dzer no šīs valsts akas,kā pilsonim pienākas.

 5. Ždanoka grib asiņu Atbildēt

  Lai aizbrauc atpūsties Austrumukrainā.

 6. samaids ir sakrities par 50%>/?////????

 7. Uz saulaino tāli Atbildēt

  Kad ieraugu Ždanokas ģīmi, ir skaidrs, ka būs žēlabas, ka Latvijā viss ir slikti. Šai sievietei ļoti labu algu maksā Latvijas un ES nodokļu maksātāji, bet Briselē viņa pārstāv Krieviju. Tiešām, jājautā – kā viņa tur Briselē tika? Tāpat kā tur tika Grigule. Tā ir vēlētāju vaina, ka tur nokļūst cilvēki, kuri to nav pelnījuši.
  Nesaprotu, kāpēc Ždanoka nepārceļas uz dzīvi Krievijā, tur ir gan jaunas asinis, gan jaunas domas…Ko viņa mokās?

 8. Negānieties, labāk padomājiet kā viņa tika tur kur ir? Vai nav arī mūsu vaina? Padomāsim, ko darīt lai viņa nedz viņai līdzīgie netiek tālāk par tirgus placi.

 9. Kas to būtu domājis: “Valdībā nav jaunu asiņu, nav jaunu domu.”
  Saka veco laiku un iekārtas pārstāvē!

 10. Vecā Taņas miesa, tu tā svaigā asins?!

 11. Она мои кумир. Каждое её слово как бальзам для моей души.

  • admiralis Benbovs Atbildēt

   Es arī mēdzu iedzert pēc dušas balzāmu.

  • Ты и сюда залез, шустрик. Блин, когда же ты угомонишся, сцуко?! Прекрати воровать чужие ники, цука!

 12. Mjā…viņai ir ko teikt 15. martā. Hmm…ko gan viņa teiks 17. martā? Eiroplarlamenta deputāte, kuru ievēlējuši Latvijas krievi piemin Krimu. Vai tiešām šis ir tas jautājums, kurš visvairāk rūp Latvijas krieviem?

 13. ieva no lietuvas Atbildēt

  Krievu savienība, atgādina padoju savienību. Vai Latvijā ir arī igauņu, poļu vai lietuviešu savienības, vai šo tautību cilvēki arī tiek ,,apspiesti”???

  • Karbonāriju savienība dzer burgundieti Atbildēt

   Visvairāk apspiešanas notien kvīndaru savienībā,-kā citādi iegūt produktu ??

 14. fui,izpūrusī cūka Atbildēt

  Vecā mahorka iedomājusies, ka ir tā jaunā asine!?

 15. Kāda tev, kuce, naida cēlēja un kūdītāja, daļa gar Latvijas valsti?
  Latvijas valsts tev noder tikai labas naudas saņemšanai Briselē un Latvijas nogānišanai pa visu pasauli.
  Apbrīnoju tos Latvijas krievus, kuri par viņu balso – atraduši sev “īsto aizstāvi”… Kaķim jāsmejas.

 16. Asinis! To neesamība Latvijā ļoti satrauc Ždanoku.Viņas uzdevums taču ir panākt lai tās būtu.

 17. Ne jau Jums spriest par Latviju.

 18. kur parādās kr..židi,tur rodas haos un nekārtības,vienmēr viņi runā pareizas runas …

 19. чъя бы корова мычала! а твоя бы молчала!
  karroče, N€irodepu†a†ša Жидanoka lai labāk paklusē!

Draugiem Facebook Twitter Google+