Latvijā
Kriminālziņas

Zem egļu zariem ierīkotā slēpnī atrod ievērojamus kontrabandas preču krājumus 1

Foto Valsts robežsardze

Ceturtdien, 11.janvārī robežsargi Dagdas novadā aizturēja divus Latvijas pilsoņus, kuri personu grupā nodarbojās ar cigarešu nelikumīgu pārvietošanu, un izņēma ievērojamu daudzumu cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām, portālu LA.lv informēja Valsts robežsardzē.

Veicot informācijas pārbaudi un iespējamo likumpārkāpēju meklēšanas pasākumus ar pāris stundu intervālu robežsargi Bērziņu pagastā aizturēja divus vīriešus, kuri pierobežas joslā uzturējās bez speciālajām caurlaidēm, netālu no valsts robežas konstatēja dubļos iestigušu automašīnu, ar kuru likumpārkāpēji pārvietojās, kā arī pārmeklējot apkārtni atklāja zem egļu zariem ierīkotu slēpni, kurā atradās kontrabandas cigaretes.

Kopumā tika izņemts 90 000 cigaretes “Premjer” ar Baltkrievijas akcīzes markām. Saistībā ar cigarešu nelikumīgu pārvietošanu aizturētie vīrieši par uzturēšanos pierobežas joslā bez speciālās caurlaides saukti pie administratīvās atbildības, savukārt par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās uzsākts kriminālprocess. Abi likumpārkāpēji ievietoti Valsts policijas (VP) īslaicīgas
aizturēšanas vietā.

Galerijas nosaukums
LA.lv