Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. maijs, 2016
Drukāt

Zēns guvis traumas, baseinā saduroties ar citu peldētāju

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī kakla traumu guvis kāds zēns, kurš baseinā sadūries ar citu peldētāju.

Sešus gadus vecs zēns Latgalē, peldoties baseinā, sadūries ar citu peldētāju. Zēns nogādāts slimnīcā ar mugurkaula kakla daļas skriemeļu traumu, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Vidzemē piecus gadus vecs zēns mājas ballītē nokritis no 1,5 metrus augstas mājas atrakcijas. Zēns nogādāts slimnīcā ar mugurkaula skriemeļu bojājumiem.

Savukārt Kurzemē ar atkaļķošanas šķidrumu saindējušies pieci vienas ģimenes bērni vecumā no 1,5 līdz 11 gadiem. Bērnu māte bija ielējusi tējkannā atkaļķošanas šķidrumu, bet tad izgājusi no mājas. Tikmēr bērni nolēmuši pagatavot sev dzērienu. Visi šie bērni nogādāti slimnīcā saistībā ar aizdomām par saindēšanos ar sadzīves ķīmiju.

“Lai gan redzamu mutes gļotādas apdegumu bērniem nebija, tomēr visi pieci ir nogādāti slimnīcā ar aizdomām par saindēšanos ar sadzīves ķīmiju. Bērni kādu laiku slimnīcā tiks novēroti, jo sekas šādai ķīmijas iedzeršanai var būt nopietnas,” skaidroja Bukša.

Vēl sestdien Kurzemē slimnīcā ir nogādāts arī vienu gadu vecs puisēns, kurš uzrāvis sev virsū karstu tēju un guvis sejas, kakla un krūškurvja apdegumus.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+