Mobilā versija
+2.1°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
22. maijs, 2016
Drukāt

Zēns guvis traumas, baseinā saduroties ar citu peldētāju

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī kakla traumu guvis kāds zēns, kurš baseinā sadūries ar citu peldētāju.

Sešus gadus vecs zēns Latgalē, peldoties baseinā, sadūries ar citu peldētāju. Zēns nogādāts slimnīcā ar mugurkaula kakla daļas skriemeļu traumu, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Vidzemē piecus gadus vecs zēns mājas ballītē nokritis no 1,5 metrus augstas mājas atrakcijas. Zēns nogādāts slimnīcā ar mugurkaula skriemeļu bojājumiem.

Savukārt Kurzemē ar atkaļķošanas šķidrumu saindējušies pieci vienas ģimenes bērni vecumā no 1,5 līdz 11 gadiem. Bērnu māte bija ielējusi tējkannā atkaļķošanas šķidrumu, bet tad izgājusi no mājas. Tikmēr bērni nolēmuši pagatavot sev dzērienu. Visi šie bērni nogādāti slimnīcā saistībā ar aizdomām par saindēšanos ar sadzīves ķīmiju.

“Lai gan redzamu mutes gļotādas apdegumu bērniem nebija, tomēr visi pieci ir nogādāti slimnīcā ar aizdomām par saindēšanos ar sadzīves ķīmiju. Bērni kādu laiku slimnīcā tiks novēroti, jo sekas šādai ķīmijas iedzeršanai var būt nopietnas,” skaidroja Bukša.

Vēl sestdien Kurzemē slimnīcā ir nogādāts arī vienu gadu vecs puisēns, kurš uzrāvis sev virsū karstu tēju un guvis sejas, kakla un krūškurvja apdegumus.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+