Ekonomika
Bizness

Zināms, kurš iegādājies 19 hektārus lielu apbūves platību blakus VID ēkai0


“Vastint Latvia” iegādājies 19 hektārus lielu apbūves platību Rīgā.
“Vastint Latvia” iegādājies 19 hektārus lielu apbūves platību Rīgā.
Foto no “Vastint Latvia” mājaslapas, kolāža: “LA.lv”

2019. gada februārī tika reģistrētas nekustamā īpašuma attīstītāja “Vastint Latvia” īpašumtiesības 19 hektāru plašai apbūves platībai Rīgā, Ezerparka teritorijā.

“Vastint Latvia” iegādātais īpašums sastāv no 13 atsevišķiem zemes gabaliem, kas atrodas starp Rusova, Ķīšezera, Talejas un Ungura ielu, un ir daļa no Ezerparka teritorijas.

Blakus iegādātajam īpašumam ir Valsts ieņēmumu dienesta centrālā ēka un projekts “Ezerparka nami”.

“Vastint Latvia” īpašumu iegādājās no uzņēmumu grupas “New Europe Real Estate”. Darījuma finanšu konsultanti bija “Catella Corporate Finance”, savukārt juridiskās konsultācijas nodrošināja advokātu biroji FORT un “Rosenthal”.

Nekustamā īpašuma attīstītāja “Vastint Latvia” līdz šim realizētie projekti ir Rīgas klusajā centrā: viesnīcas ēka, kas šobrīd tiek renovēta un drīzumā tiks atvērta kā AC Hotels by Marriott, A klases biroju ēka Zaļā 1, mūsdienīgs dzīvojamais nams FUTURIS, jauna dzīves un darba telpa – “Magdelēnas kvartāls”, kur pirmās kārtas ietvaros ir pabeigtas divas dzīvojamās ēkas un šobrīd veiksmīgi norit dzīvokļu pārdošana.

Pašreiz norit aktīva būvniecība dzīvojamo ēku projektā “Lindenholma” un biroju ēku kompleksā “Business Garden Rīga”, kura pirmo kārtu plānots pabeigt šī gada pavasarī.

Paralēli turpinās darbs pie nākamo kārtu plānošanas “Magdelēnas” kvartālā, “Business Garden Rīga” un “Lindenholm”.

Karte: “Vastint Latvia”

“Vastint Latvia” ir daļa no “Vastint Group” — starptautiskas nekustamo īpašumu organizācijas ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi.

Uzņēmums aktīvi darbojas Latvijas tirgū no 2003. gada. Mūsu darbības stūrakmeņi ir īpašumu pārvaldīšana un komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšana, kā arī dzīvojamo ēku attīstīšana un pārdošana.

Projektu attīstīšanas aktivitātes ietver zemesgabalu iegādi, apbūves koncepta plānu izstrādi, projektēšanu, celtniecību un iznomāšanu.

“Vastint” ir aktīvs dažādās Eiropas valstīs, kā, piemēram, Austrijā, Beļģijā, Dānijā, Francijā, Vācijā, Itālijā, Latvijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Rumānijā, Spānijā un Lielbritānijā.

“Vastint Holding B. V.” pieder Šveices holdingam “Interogo Holding AG”, kas darbojas divos pamatvirzienos: investīcijas īpašumos un finanšu investīcijas.
Finanšu investīcijas tiek veiktas ar “Nalka Invest AB” (Zviedrija) un “Inter Fund Management SA” (Luksemburga) starpniecību.

“Interogo Holding” īpašnieks ir “Interogo Foundation”. Papildus “Interogo Holding” caur Nīderlandes “holdingu Inter IKEA Holding B. V.”, tam pieder arī “Inter IKEA” kompāniju grupa.

Saistītie raksti

“Vastint” darbības nav saistītas ar uzņēmumu “IKEA Concept” vai IKEA mazumtirdzniecību. “Vastint” neattīsta IKEA tirdzniecības centru tīklu.

Taču, lai arī “Vastint” un IKEA darbības ir atšķirīgas, kompānijas vieno kopīgs mantojums, saņemts no mūsu īpašniekiem, kas paplašina mūsu atbildību, sniedzoties aiz šo kompāniju tiešo darbību robežām.

LA.lv