Zjuzins: Žēl, ka pirmajā puslaikā neizmantoju vēl labāku iespēju 0

Pēc neveiksmīgā spēles sākuma izdevās saņemties un varējām pat izlīdzināt rezultātu, tā pēc zaudējuma Čehijai atzina Latvijas futbola izlases pussargs Artūrs Zjuzins.
Latvija Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla mačā Rīgā ar 1:2 piekāpās čehiem. Mūsējiem vienīgos vārtus 73. minūtē guva tieši Zjuzins.
“Žēl, ka zaudējām. Mēs normāli spēlējām, izveidojām diezgan daudz momentus. Ātri ielaidām divus vārtus, bet principā varam spēlēt ar tādu komandu. Čehi nepārsteidza, neveiksmīgs sākums jau ir gadījies arī iepriekš, grūti izskaidrot, kāpēc tā notika,” sprieda Artūrs Zjuzins. “Pēc 0:2 nesalūzām, nebija variantu – vajadzēja cīnīties, fani atbalstīja. Otrajā puslaikā izveidojās epizodes, kad varējām sist no tālienes, jo čehi bija tuvāk savam soda laukumam. Vienā momentā Deniss Rakels labi ar ķermeni nosedza bumbu, piespēlēja man un atlika trāpīt. Žēl, ka pirmajā puslaikā vēl labāku momentu neizmantoju, vajadzēja stiprāk pa bumbu uzsist. Mača beigām spēka nepietika, neesam pieraduši spēlēt ik pa trim dienām. Pret turkiem spēlēt bija krietni grūtāk, atmosfēra nereāla, nevarējām dzirdēt viens otru pat stāvot metra attālumā. Turki individuāli tomēr ir spēcīgāki, šodien Nīderlandi uzvarēja ar 3:0 – tas ir rādītājs.”
Latvijas izlase ar četriem punktiem astoņās spēlēs ieņem priekšpēdējo piekto vietu A grupā un atlases turnīra pēdējās divas spēles izbraukumā pret Islandi un mājās pret Kazahstānu aizvadīs oktobrī.