×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
30. maijs, 2016
Drukāt

Zog lauksaimniecības un dārza tehniku

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Sākoties lauku darbu periodam, iedzīvotāji aizvien vairāk izmanto lauksaimniecības un dārza tehniku. Pēc darba, īpašnieki to bieži vien atstāj nepieskatītu un brīvi pieejamu mājas pagalmos, ārpus mājas pagalmiem, neaizslēgtos šķūņos un citās brīvi pieejamās vietās, ko savā labā izmanto garnadži, brīdina policija.

Ņemot vērā tehnikas salīdzinoši dārgo cenu, to nozogot, tā tiek pārdota par daudz lētāku cenu, kas izdevīga zaglim, kā arī potenciālam pircējam. Zagtā lauksaimniecības un dārza tehnika tiek pārdota gan Latvijā, bet pierobežā zagtā, ārpus Latvijas robežām.

Tā naktī no 26. uz 27. maiju Viesītes novada Saukas pagastā tika nozagts traktors “John Deere” un pļaujmašīnu. Lauksaimniecības tehnika bija atstāta netālu no mājas.

Policija aicina saimniekus ievērot drošības pasākumus un neatstāt dārgo tehniku zagļiem pieejamā vietā. Vienlaicīgi, policija arī aicina būt vērīgus privātmāju kaimiņus, ziņot par aizdomīgām personām un viņu pārvietošanās transportu un tā numuriem. Zādzības gadījumā, tas veicinās operatīvu noziedznieku aizturēšanu. Policija atgādina, ka zādzības gadījumā nekavējoši jāziņo policijai, zvanot pa tālruni 110.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+