Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
30. maijs, 2016
Drukāt

Zog lauksaimniecības un dārza tehniku

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Sākoties lauku darbu periodam, iedzīvotāji aizvien vairāk izmanto lauksaimniecības un dārza tehniku. Pēc darba, īpašnieki to bieži vien atstāj nepieskatītu un brīvi pieejamu mājas pagalmos, ārpus mājas pagalmiem, neaizslēgtos šķūņos un citās brīvi pieejamās vietās, ko savā labā izmanto garnadži, brīdina policija.

Ņemot vērā tehnikas salīdzinoši dārgo cenu, to nozogot, tā tiek pārdota par daudz lētāku cenu, kas izdevīga zaglim, kā arī potenciālam pircējam. Zagtā lauksaimniecības un dārza tehnika tiek pārdota gan Latvijā, bet pierobežā zagtā, ārpus Latvijas robežām.

Tā naktī no 26. uz 27. maiju Viesītes novada Saukas pagastā tika nozagts traktors “John Deere” un pļaujmašīnu. Lauksaimniecības tehnika bija atstāta netālu no mājas.

Policija aicina saimniekus ievērot drošības pasākumus un neatstāt dārgo tehniku zagļiem pieejamā vietā. Vienlaicīgi, policija arī aicina būt vērīgus privātmāju kaimiņus, ziņot par aizdomīgām personām un viņu pārvietošanās transportu un tā numuriem. Zādzības gadījumā, tas veicinās operatīvu noziedznieku aizturēšanu. Policija atgādina, ka zādzības gadījumā nekavējoši jāziņo policijai, zvanot pa tālruni 110.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (13)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+