×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
29. maijs, 2014
Drukāt

Zoodārzā spēkiem mērosies Latvijas čempioni basketbolā un pelēkais ronis Puika

Foto: Rīgas zoodārzsFoto: Rīgas zoodārzs

Rīgas zooloģiskajā dārzā piektdien plkst.14 spēkiem mērosies Latvijas čempioni basketbolā “BK Ventspils” sportisti un pelēkais ronis Puika, informē Zooloģiskajā dārzā.

Kā norāda zoodārzā, 17 gadus vecais pelēkais ronis Puika Latvijā populārajā bumbas spēlē trenējas vismaz astoņus gadus. Ronis zoodārza roņu baseinā pārbaudes turnīrā basketbolā sacentīsies ar Latvijas čempioniem “BK Ventspils” līderiem Jāni Timmu, Kristeru Zeidaku un Māri Gulbi.

Sacensību programmā paredzēta bumbas pārvaldīšanas meistarības pārbaude ūdenī un uz sauszemes, kā arī bumbas triekšana grozā no augšas. Ja ronim Puikam pēc sasprindzinātās cīņas vēl būs atlikušas spēka rezerves, viņš būs gatavs pašrocīgi (ar zobos satvertu otu) uzgleznot diplomu šo sacensību uzvarētājam.

Zoodārzā atzīmē, ka pelēkais ronis Puika pārliecinoši uzskatāms par vienu no “mācītākajiem” pelēkajiem roņiem Eiropā. Viņš gatavs izpildīt vairāk nekā 30 dažādas komandas, ieskaitot tādus sarežģītus trikus kā futbola un basketbola spēle, gleznošana, dejošana, dziedāšana un “glābšana” ar glābšanas riņķi.

Viņa priekšnesumus, sākot no sestdienas, 31. maija, ik dienu plkst. 14 varēs vērot arī visi zoodārza apmeklētāji. “Jāpiezīmē, ka šis nav uzskatāms par roņu dresūras sasniegumu. Puika ar sajūsmu cenšas izpildīt dažādas komandas. Tādā veidā viņš izklaidējas un kliedē garlaicību, kas ir katra zoodārza iemītnieka lielākā bēda,” norāda zoodārzā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+