×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
3. aprīlis, 2013
Drukāt

Zooloģiskais dārzs, kur apmeklētāji var pakasīt lauvas vēderu

Foto - AFPFoto - AFP

Pēdējā laikā aizvien lielāku kritiku izpelnās Argentīnas pilsētas Luhanas zooloģiskais dārzs, kurš ir slavens ar saviem neparasti rāmajiem dzīvniekiem, raksta britu avīze “The Daily Mail”.

Luhanas zooloģiskajā dārzā cilvēkiem ir iespēja samīļot tādus plēsīgus dzīvniekus kā lauvas un tīģerus – tos apskaut, noskūpstīt vai pakasīt tiem vēderu. Daudzi uzskata, ka dzīvnieki esot sazāļoti, bet zooloģiskā dārza vadība skaidro, ka tradicionāli plēsīgie zvēri ir mierīgi, jo jau kopš dzimšanas esot īpaši apmācīti. Katram dzīvniekam esot savs kopējs, kurš ar viņu strādā jau kopš pirmajām dienām, tādējādi pieradinot to pie cilvēku sabiedrības.

Luhanas zooloģiskais dārzs durvis vēra 1994. gadā un jau kopš pirmsākumiem piekopis šādu praksi. Atvēršanas brīdī zooloģiskajā dārzā dzīvoja lauvas, pērtiķis, divi ēzeļi, divi poniji, lama, briedis un daži pāvi. Ar laiku dzīvnieku skaits auga, un tam pievienojās tīģeri, ziloņi, kā arī plašs rāpuļu un putnu sugu klāsts. Saskaņā zooloģiskā dārza interneta vietnē sniegtajām ziņām šobrīd Luhanā mīt 50 Āfrikas lauvas, 20 Bengālijas tīģeru, 12 kalnu lauvas un aptuveni 50 Dienvidamerikā dzīvojošo pērtiķu sugu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+