×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
6. decembris, 2015
Drukāt

Zoroastriešu horoskops 2016. gadam. Uzzini, ko nesīs Āpša gads! (1)

1. Zīmes raksturojums

1no3
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Paralēli zodiakālajam pastāv arī zoroastriešu horoskops, kas pamazām atkal kļūst arvien populārāks mūsdienu pasaulē. Tāpat kā vairākos citos horoskopos tajā goda atvēlēta dzīvniekiem, kuri tā vai citādi ietekmē cilvēku likteņus. Ko tad zoroastriešu horoskops mums sola jau tik tuvajā 2016. gadā? Uzreiz jāatklāj, ka gada simbols un sargātājs būs noslēpumainais Āpsis. Šis skaistais dzīvnieks tic un paļaujas tikai pats uz sevi, saviem spēkiem, nevis apkārtējo atbalstu.

Āpsis, kā jau minēts ir visai noslēpumaina būtne, kas nevienu negrib iepazīstināt ar saviem plāniem, pārdzīvojumiem un bieži daudz ko patur sevī, nevēlēdamies savos noslēpumos dalīties ar citiem. Savā sirdī Āpsis negribīgi ielaiž pat pašus tuvākos, un attiecībās vienmēr saglabā noteiktu distanci. Tāpat jāatzīmē, ka nākamā gada dzīvnieks netērē laiku tukšiem sapņiem – viņš ir reāli domājoša būtne, kas precīzi zina, ko grib un kā uz to tiekties.

Lai sasniegtu izvēlētos mērķus, Āpsis gatavs strādāt, nenolaižot rokas. Viņš ir labs saimnieks, kas neizceļas ar skopumu vai nīgrumu, tieši otrādi, viņš ir praktisks un tālredzīgs.

Āpsis ir apveltīts ar labu humora izjūtu, viņa sabiedrībā nav garlaicīgi, jo viņš vienmēr atrod iemeslu pasmieties, ikvienā lietā viņš redz tās gaišo un pozitīvo pusi, pat ja tai ir arī negatīvie aspekti.

Āpsim ir lieliski attīstīta intuīcija. No Āpšiem bieži iznāk lieliski psihologi, jo talants izprast cilvēkus tiem ir jau asinīs. Āpša dotie padomi bieži trāpa tieši mērķī. Visas Āpša domas ir tīras un loģiskas. Tādas personības pēc palīdzības vēršas reti, bet vajadzības gadījumā dāsni pateiksies savam labdarim.

  1. Zīmes raksturojums
  2. Totēms un antitotēms
  3. Kopējais zoroastriskais horoskops 2016. gadam

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kārtējais horoskopu murgs varbūt šo lapu der aizpildīt ar ko derīgāku.

Draugiem Facebook Twitter Google+