Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
24. aprīlis, 2014
Drukāt

Zvēresta došanas gadadiena

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Atceroties Pirmā policijas bataljona ieguldījumu valstiskās neatkarības atjaunošanā, Latvijas Kara muzejā vakar atklāta bataljonam veltīta izstāde. 1990. gada 26. novembrī valdība pieņēma lēmumu par atsevišķa patruļdienesta bataljona izveidi Iekšlietu ministrijas sastāvā. Uz šā bataljona bāzes 1991. gada augustā tika izveidots Augstākās Padomes Apsardzes dienests. Turpmāko dienesta reorganizāciju gaitā tika izveidots Drošības dienests, NBS Speciālo uzdevumu vienība, Saeimas un Valsts prezidenta drošības dienests, NBS Militārā policija. Daļu no sākotnējām policijas bataljona un reorganizāciju gaitā izveidoto vienību funkcijām šobrīd pilda Valsts policija un Drošības policija.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar aluRīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+