Uncategorized

Zviedrijas princese Madlēna ir bērna gaidībās 0

LETA/AFP

Zviedrijas princese Madlēna un uzņēmējs Kriss O’Nīls martā gaida ģimenes pieaugumu, otrdien paziņoja karaļnams.

“Princese Madlēna un Kristofera O’Nīla kungs ar prieku paziņo, ka gaida sava pirmā bērna nākšanu pasaulē,” teikts paziņojumā. “Sagaidāms, ka tas notiks 2014.gada marta sākumā.”

31 gadu vecā princese priecīgos jaunumus paziņoja ar vietnes “Facebook” palīdzību. “Mēs ar saviļņojumu varam paziņot, ka nākamā gada marta sākumā gaidām bērnu. Mēs esam laimīgi un nevaram sagaidīt kļūšanu par vecākiem!”

Pirmajā stundā viņas paziņojums izpelnījās vairāk nekā 1000 komentāru.

Kā ziņots, princese Madlēna un 38 gadus vecais britu uzņēmējs O’Nīls, kurš mitinās ASV, jūnijā apprecējās greznā ceremonijā. To apmeklēja 500 viesi, tai skaitā daudzi Eiropas karalisko ģimeņu locekļi.

Pāris patlaban dzīvo Ņujorkā, kur Madlēna darbojas mātes karalienes Silvijas izveidotā labdarības organizācijā “World Childhood Foundation”. Domājams, ka viņa vēl visu rudeni turpinās pildīt savus pienākumus, norādīja karaļnams.

Princeses Madlēnas un O’Nīla atvase būs Zviedrijas karaļa un karalienes otrais mazbērns. Pērn kroņprincese Viktorija laida pasaulē princesi Estelli.

Madlēna Zviedrijas sabiedrībā nav tik mīlēta kā kroņprincese Viktorija. Neilgi pēc 20 gadu sliekšņa pārkāpšanas mediji Madlēnu iesauca par “ballīšu princesi”, jo viņa tika nofotografēta vairākos Stokholmas naktsklubos.

LA.lv