×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2014
Drukāt

ZZS biedri priekšvēlēšanu avīzē aicina balsot par “Vienotību” un Zaķi (11)

Zakis

Latgales reģiona pašvaldību vadītāji, kuri pārstāv Zaļo un zemnieku savienību, “Vienotības” priekšvēlēšanu avīzē aģitē par politiskajiem oponentiem un Dzintaru Zaķi.

Vairāki ZZS biedri šajā avīzē aicina balsot par “Vienotību” un konkrēti Dzintaru Zaķi. Tomēr aģentūras LETA uzrunātie pašvaldību vadītāji apgalvo, ka nav zinājuši, ka viņu vārds parādīsies “Vienotības” priekšvēlēšanu avīzē, turklāt aicinot balsot par “Vienotību”.

Kārsavas novada pašvaldības vadītāja Ināra Silicka pauda, ka atbalsta, ka Latgalē ir nepieciešams valsts atbalsts un reģionu attīstības plāns, kā arī to, ka ir nepieciešami spēcīgi politiķi, kas ir gatavi strādāt reģiona nākotnes vārdā, kā tas ir rakstīts “Vienotības” avīzē. Tomēr viņa kategoriski noliedz, ka ir aicinājusi balsot par “Vienotību” un tās deputāta amata kandidātu dzintaru Zaķi šajās vēlēšanās.

“Tas ir absurdi, jo kā gan, pārstāvot ZZS, es varu aģitēt par “Vienotību”,” neizpratnē bija Silicka. Turklāt tas esot arī neloģiski, jo ZZS avīzē viņa aicina balsot par savu politisko spēku.

Viņai gan ir skaidrs, kā šāda aģitācija ir tapusi – pie viņas uz tikšanos bija ieradies Zaķis, un viņa fotografēta, tāpēc esot bijusi nojausma, ka sekos kāda publikācija. Taču Silicka nav gaidījusi, ka tiks ievietota priekšvēlēšanu avīzē, kurā it kā aicina balsot par Zaķi.

Arī Ilūkstes novada pašvaldības vadītājs Stefans Rāzna šajā avīzē aicina balsot par “Vienotību” un Zaķi. Viņš gan sarunā nenoliedza, ka atbalsta Zaķi kā deputāta kandidātu, tomēr par “Vienotību” viņš nav aicinājis balsot, jo pārstāv citu politisko spēku.

Avīzes rubrikā “Ko par Dzintaru Zaķi domā Latgalē” izteikušies vairāki pašvaldību vadītāji, kas ir Latgales partijas biedri un ZZS biedri – Krāslavas novada domes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks, Silicka un Rāzna.

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis sacīja, ka ZZS pārstāvji, visdrīzākais, ir apkrāpti un “Vienotībai” ir viņiem jāatvainojas. “Vienotības” rīcība vērtējama kā “nesmukums”, taču priekšvēlēšanu laikā šādu puspatiesību izplatīšana nenotiek pirmo reizi, norādīja politiķis.

Taujāts, vai ar atvainošanos būs pietiekami, Augulis norādīja, ka tas jāvaicā pašiem novadu vadītājiem. Komentējot, vai Rāznas aģentūrai LETA paustais atbalsts Zaķim neliecina par Ilūkstes pašvaldības vadītāja un ZZS sadarbības trauslumu, Augulis atbildēja, ka “noteikti, nē” un ka svarīgākais esot, ka Rāzna neatbalsta “Vienotību”.

Savukārt Zaķis skaidroja, ka viņš tikās un runāja ar šiem cilvēkiem kā ar pašvaldību pārstāvjiem, nevis konkrētu partiju pārstāvjiem. Viņš norāda, ka arī pats publiskos izteikumos mēdz uzslavēt citu partiju pārstāvjus. “Ja sanācis pārpratums, es atvainojos,” sacīja Zaķis.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

  1. … Laikam ZZS biedri apjedzot kritisk situaciju ir sajaukusi Dzintarus … VISIEM PATRIOTIEM IR JAVEL PAR NA DZINTARU !!

  2. Lai nu par ko, bet par Vienotību jau nu nekādā gadījumā nebalsošu.

  3. Zaķis Gruzijā jaunu šlipsi nopircis!

  4. Kā gan bez Zaķa!

  5. TAS IR TAS zaķis ,KURS ZOG????????

  6. Zaķis ars un ecēs.Piens un medus tecēs!

  7. Jā,jā! Tiešām spēcīgs politiķis (skat.foto)! Un vēl pārstāv politisko spēku! Tātad dubultspēcīgs!!

  8. Vajadzēja vēl Vilku un Kraukli! Viens otru labi papildinātu!

  9. Zagļi aicina balsot par zagli. Roka roku mazgā. Un par tādiem man jābalso vēlēšanās.? Vienīgā alternatīva ir 9.saraksts.

  10. rakstīts riktīgi ir tanī avīzē–,ka tĀ KUNDZE AICINA BAQLSOT PAR zAĶI UN KOPĀ NOFOČETA.

Draugiem Facebook Twitter Google+