Foto: Anda Krauze

21. gadsimta Pepija Garzeķe jeb kā rīdziniece Anna izaicina stila robežas 2

Andris Tiļļa, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”

Kokteilis
Ko vilkt mugurā, sagaidot Ugunīgā Zirga gadu? Padomi katrai zodiaka zīmei, lai piesaistītu veiksmi un harmoniju
TV24
“Siliņai ūdens, jo jābūt ar skaidru galvu, bet Čakšai konjaciņš, uz kuru cierē arī finanšu ministrs!” Puče izpēta kādu it kā nevainīgu foto no Saeimas
“Noveļos uz vēdera un auto spēks mani šļūkus velk pa asfaltu…” Liesma piedzīvojusi visai biedējošu situāciju, kas vēlreiz atgādina, cik trausla ir dzīvība 2
Lasīt citas ziņas

Anna ir rīdziniece, mācās Jaņa Rozentāla mākslas vidusskolā. Ģērbjas stilīgi – kā jau ierasts topošajiem māksliniekiem. Uz baltā sniega fona viņas tumšais apģērbs izskatās kontrastains kā grafika.

Foto: Anda Krauze
CITI ŠOBRĪD LASA

Meitene ir interesanta, izskatā var just līdzību ar kādu no Astridas Lindgrēnes grāmatu tēliem, piemēram, Pepiju Garzeķi, kurai gan seja bija ar vasaras raibumiem, bet Annai uz vaigiem iekrāsoti stari, un mati ieveidoti tā, ka šķiet dabiski izspūruši.

Foto: Anda Krauze

Toties arī viņa valkā stilīgas zeķes, smagus zābakus, ir tikai šķietami neprognozējama, bet patiesībā lieliski prot tikt galā ar pieaugušo pasauli.

Lai arī koptēlā izskatās izaicinoša, tomēr viņai ir silta un laba sirds. Viņas nebēdnībā slēpjas spēja saglabāt dzīves­prieku un gaišumu, apliecinot, ka dzīve ir brīnums, ko vērts izbaudīt.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.