Foto: Shutterstock

3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas bieži dzīvo toksiskās attiecībās, jo baidās no vientulības 11

Ne katras attiecības beidzas kā pasakās “un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi”. Tad, kad attiecības izjūk, ir grūti no tā distancēties un dažkārt sāpes ir vēl ilgi. Tomēr ir cilvēki, kuri tik ļoti baidās palikt vieni, ka regulāri “iekrīt” attiecībās, kuras nav veiksmīgas – tikai tāpēc vien, lai nebūtu vientuļi. Astrologi uzskata, ka visbiežāk toksiskās attiecībās šī iemesla dēļ nonāk 3 zodiaka zīmju pārstāvji.

Reklāma
Reklāma

Svari

Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 2
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
Lasīt citas ziņas

Svari pēc savas dabas ir maigi un šķiršanos viņi uztver kā lielu traģēdiju savā dzīvē. Viņi attiecībās arī nemana sarkanos karogus, jo visu mēdz idealizēt. Svari ilgi nevar izlemt, vai attiecībām ir jāpieliek punkts, pat vēl tad, kad tās jau ir teju katastrofālas. Un viņi nekad nav pārliecināti par savu izvēli, viņi vienmēr svārstās savos lēmumos. Tāpēc šīs zodiaka zīmes cilvēki bieži dzīvo toksiskās attiecībās.

Skorpions

Patiesībā Skorpioni ļoti reti apzināti nokļūst toksiskās attiecībās, tomēr, ja iemīlas, tad uz ilgu laiku. Un tad gan vairs izšķirties ar mīļoto, lai arī attiecības emocionāli ir graujošas, viņi nemaz tik viegli vairs nesaņemas. Ja tomēr Skorpions ir izlēmis attiecības izbeigt, tad viņam pašam nākas atzīt, ka viņš ir kļūdījies. Un šis ir otrs klupšanas akmens, jo atzīt savas kļūdas šīs zīmes pārstāvjiem nebūt nav viegli.

Auns

CITI ŠOBRĪD LASA

Neskatoties uz to, ka Auni ir ļoti pragmatiski, viņi var itin bieži nokļūt sarežģītās attiecībās ar toksisku partneri. Lai gan racionāli viņi saprot, ka šī var izrādīties sāpīga pieredze, šī uguns zīme ir tik ietiepīga, ka nav gatava to ne atzīt, ne pieņemt. Auni šādos gadījumos uz notiekošo skatās caur “rozā brillēm”, kamēr vien ir pārliecināti, ka attiecībās, un vienalga kādās, būt ir labāk, nekā – bez tām.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.