Foto: Pexels

5 zodiaka zīmes, kas kļūs bagātas 2019.gadā 0

Astroloģijā valda uzskats, ka finansiālās perspektīvas ir ļoti cieši atkarīgas no gada un piederības konkrētām zodiaka zīmēm. Kamēr vieni sasniedz augstus radošos mērķus vai satiek savu mīlestību, citiem uzsmaida finansiālā veiksme.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
Lasīt citas ziņas

Ir pienācis laiks noskaidrot, kurām zodiaka zīmēm veiksme smaidīs tieši karjeras un finanšu sfērās:

Jaunava

Foto: Pixabay
CITI ŠOBRĪD LASA

Šai zodiaka zīmei īpašu veiksmi 2019.gadā nesīs trešdiena un skaitļi – 5, 14, 23, 32, 41 un 50. Veiksmīgās gada krāsas – balts, pelēks, dzeltens un oranžs.
Pateicoties savai realitātes izjūtai un spējai sasniegt mērķus, Jaunava viegli virzās uz saviem mērķiem. Arī tamdēļ sasniegt finansiālu veiksmi Jaunavai šogad būs daudz vieglāk kā citām zodiaka zīmēm.
Jaunavas ir Zemes stihijas zīme. Bieži ļoti reālistiski cilvēki, kas palīdz viņiem virzīties pa karjeras kāpnēm. 2019.gads sola veiksmi gan karjerā, gan finansēs, vienīgais, kas jādara – jāturpina iesāktais!

Skorpions

Skorpionu laimīgie skaitļi 2019.gadā ir: 8, 12, 26, 35, 44 un 53. Laimīgās dienas turpat vai visas! Bet precīzāk: svētdiena, pirmdien, otrdiena un ceturtdiena ir lieliskas dienas, lai uzsāktu lielas ieceres. Veiksmīgās 2019.gada krāsas – violetā un sarkanā.
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem piemīt unikāla harizma, kas vienmēr palīdz tiem ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Bez tam, Skorpioni labi zina, kā ietekmēt apkārtējos. Skorpions ir Ūdens stihijas zīme, kas dāvā viņiem lielisku intuīciju un psiholoģiskās spējas. Jāatzīmē, ka pat ciešot neveiksmi, viņi nebaidās atzīt savas kļūdas, analizēt tās un mēģināt no jauna – šie arī galvenie noslēpumi nākošajam gadam!

Lauva

Foto: Pixabay

Labākās nedēļas dienas lielu darbu uzsākšanai ir: otrdiena, piektdiena un svētdiena. Labākās krāsas – zelta, dzeltena un krēmkrāsa. Lauvām šajā gadā netiek nosaukti kādi īpaši veiksmīgi skaitļi, jo tie ir teju visi!
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šogad vissvarīgākais ir spēja analizēt savas iespējas. Ja jūs to spēsiet, būsiet ļoti veiksmīgi un laimīgi cilvēki, un jūs negaidīs nekādas vilšanās visa gada garumā.
Lauvām piemīt liels pašlepnums un tas nav pārsteidzoši, jo visa viņu dzīve ir veiksmes ietekmēta un šis gads arīdzan nebūs izņēmums.

Vērsis

Par veiksmīgajām Vērša dienām nākošajā gadā kļūs pirmdien, piektdiena un sestdiena. Laimīgie skaitļi: 2, 11, 29, 37 un 56. Bet krāsas ar veiksmes kodu būs tikai divas – balta un zaļa.
Šiem cilvēkiem piemīt lieliski attīstīta loģika – viņi nepakļaujas instinktiem, bet rīkojas racionāli. Viņi netērē lieki savu enerģiju, bet veltī uzmanību lietām, kas ir patiešām viņu prioritāšu sarakstā. Pateicoties tam, Vērsim izdosies sasniegt savus mērķus 2019.gadā.
Jāatzīst, ka pat tad, kad Vērsim bankas kontā ir uzkrāta pieklājīga summiņa, viņš nesteidzās šo naudu tērēt. Visbiežāk to viņi iegulda biznesā, nevis jaunās mašīnās, dārglietās un citās izklaidēs. Lūk, arī viņu finansiālās veiksmes noslēpums!

Reklāma
Reklāma

Vēzis

Foto: PEXELS

Vēžu laimīgās dienas 2019.gadā būs otrdienas, ceturtdienas, piektdienas un svētdienas. Laimīgie skaitļi: 4, 13, 22, 31, 40, 48 un 57. Laimīgās krāsas – sudraba un zila.
Tāpat kā Skorpions, arī Vēzis ir Ūdens stihijas pārstāvis ar burvīgu harizmu un neparastu intuīciju. Vēžiem piemīt fantastiskas spējas motivēt apkārtējos, kam pateicoties viņi vienmēr atrodas starp radošiem cilvēkiem.
Vēžiem piemīt līdzcietība un spēja iedziļināties citu cilvēku emocijās, viņi vienmēr ir gatavi nākt palīgā, ja viņiem to palūdz. Vēžiem ir augsti attīstīts intelekts un ja vien viņi iedziļinās kādā jomā, viņi to “izurbj” līdz pašiem dziļumiem.
Vēzis vienmēr stāv un krīt par savu nodarbošanos, bet, ja nolemj pievērsties pats savam biznesam, tad attiecas pret šo rūpalu kā pret bērnu, kam tiek veltīta visa uzmanība un mīlestība. Vēži pret daudzām lietām dzīvē attiecas ar radošu pieeju, tāpēc viņiem nekad netrūkst daudz un dažādu interesantu ideju. 2019.gads ir Vēžu iespēju laiks – tas ir visveiksmīgākais, lai realizētu savas idejas un uzsāktu savu biznesu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.