Kokteilis
Mīli

7 pazīmes, kas liecina: labāk šķirties nekā turpināt kopdzīvi0

Foto: Shutterstock

Ne visas attiecības ir mūžīgas. Nākas atzīt, ka bieži vien sievietes ikdienā satiek tādus vīriešus, no kuriem labāk būtu turēties pa gabalu, kur nu vēl veidot attiecības. Taču rozā briļļu periodā lielākoties sievietes vienkārši nespēj ieraudzīt vīrieša patieso būtību, un pēc tam, kad rozā brilles ir nokritušas, situācija var šķist katastrofāla. Šādos mirkļos sievietei jāspēj pateikt, ka viņš ir pelnījusi ko labāku, un nepieciešama drosme, lai pārtrauktu nelaimīgas attiecības.

Sievietes piekritīs, ka labprātāk viņas būtu laimīgas un kopā ar kādu nekā vientuļas. Tāpēc esam apkopojuši 7 pazīmes, kas skaidri liecina – labāk šķirties nekā turpināt kopdzīvi, jo dzīvojot ar šādu vīrieti, tu laimi nespēsi rast.

1. Viņš turpina lietot iepazīšanās aplikācijas. Vai tas nešķiet muļķīgi un pazemojoši? Viņš taču bija izvēlējies tevi, un jūs veidojat attiecības. Taču neskatoties uz to, viņš joprojām turpina aktīvi iepazīties arī ar citām sievietēm internetā. Tas tikai norāda, ka šim vīrietim nav nopietnu plānu par jūsu attiecībām ne tālā, ne tuvā nākotnē.

2. Tu neesi viņa prioritāte dzīvē. Ir tikai loģiski, ka attiecībās partneri viens otram ir teju vai viss. Protams, tas viss saprāta robežās un respektējot partneri. Taču, ja mīļotais cilvēks regulāri no tevis izvairās un liek saprast, ka tu viņam neko nenozīmē, ir laiks pārtraukt šādas attiecības.

3. Viņš neliek tev justies īpaši. Tu noteikti pēc viņa esi kā bez prāta. Bet vai viņš tāpat jūtas arī par tevi? Komplimenti, ikdienišķi sīkumi un mazi pārsteigumi ir tas, kas katru sievieti ceļ spārnos. Ja no tā nekā nav, vari būt droša, ka nesagaidīsi to arī nākotnē.

4. Viņš neizvirza mērķus savā dzīvē. Līdz ar zināmu briedumu, būtu tikai loģiski, ka vīrietis izvirzītu konkrētus plānus savā ikdienas dzīvē un mērķtiecīgi censtos tos sasniegt. Taču, ja viņš to nedara, ļoti iespējams, ka ar viņu vienkārši nav vērts būt kopā. Piekritīsi, ka teju neviena sieviete nebūs gatava uzņemties atbildību par pieaugušu vīrieti kā par mazu bērnu.

5. Viņam ir regulāras finansiālas problēmas. Un tas tikai tādēļ, ka viņš nav mērķtiecīgs vai ir pārāk pārgalvīgs. Mūsdienās finansiāla stabilitāte ir viens no svarīgākajiem attiecību elementiem. Ja vīrietis nav spējīgs parūpēties par vismaz daļēju finansiālu nodrošinājumu, tad visticamāk arī šīs attiecības nebūs ilgstošas.

6. Viņš tevi krāpj. Sieviete nepieļaus, ka viņas vīrietis nepārtraukti izmanto situāciju, lai viņu krāptu. Vīrietim ir jāspēj uzņemties atbildība, un jāciena sava izvēle. Ja viņš to nespēj, tad noteikti nav tevis vērts.

7. Viņš cieš no atkarībām. Atkarības ir liela nelaime neatkarīgi no tā vai tas ir alkohols, narkotikas, cigaretes vai azartspēles. Dzīvojot ar šādu vīrieti, sieviete var kļūt līdz atkarīga. Taču vislabāk ir pārtraukt šādas attiecības un mudināt vīrieti vērsties pēc profesionālas palīdzības.

Sagatavo pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
900 km par 300 miljoniem: beidzot publisko karti ar ceļu posmiem, ko plāno saremontēt. Kurš un kā pieņēma gala lēmumu?
1 stunda
AO
Andris Ozoliņš
Dabā
“Vilks kļūtu zaļš aiz skaudības.” Krišjānis Lielupes krastā uzbūvējis salmu māju tikai no vietējiem materiāliem 1
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Jēkabpilī notikusi smaga divu traktoru sadursme
1 stunda
LA
LA.LV
Veselam
VIDEO. Rozentāle: Gripas vakcīna netieši var pasargāt no Covid-19
2 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Esmu pieņēmusi lēmumu daļu savu darbu iznīcināt!” Pazīstamā tēlniece Olga Šilova skaidro, kāpēc tā rīkosies
Intervija 2 stundas