No kreisās – karaliene Elizabete II, Saimons Patriks Bouzs-Laions (no labās).
No kreisās – karaliene Elizabete II, Saimons Patriks Bouzs-Laions (no labās).
Foto: AP/ SCANPIX/ LETA, ekrāuzņēmums. Kolāža – kokteilis.lv

94 gadus vecās karalienes Elizabetes II radiniekam draud cietumsods par uzbrukumu sievietei un izvarošanas mēģinājumu 2

2021.gads ir tikko sācies, bet jau nesis tik milzīgus pārbaudījumus 94 gadus vecajai Lielbritānijas karalienei. Kopš pērn seksa skandālā iekļuva princis Endrjū un karalienei nācās viņu “atbrīvot” no karalisko pienākumu pildīšanas, tagad monarhu ģimenes vārdu nomelnojis vēl viens karalienes radinieks – 34 gadus vecais grāfs un Lielbritānijas karalienes Elizabetes II radinieks Saimons Patriks Bouzs-Laions.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas

Viņš ir arī tagadējais Glemisas pils saimnieks Skotijā, kur karaliene Elizabete II savulaik pavadīja savu bērnību.

Ziņu kanāls BBC paziņojis, ka Saimons nokļuvis likumsargu redzeslokā pēc tam, kad alkohola reibumā mēģinājis izvarot 26 gadus vecu sievieti, kuras vārds publiski pagaidām netiek izpausts.
CITI ŠOBRĪD LASA

Izdevums “Daily Mail” apliecinājis, ka 45 gadus vecais Saimons kādas ballītes laikā pilī bijis “pārņemts” ar vienu no sievietēm, bet pēc tam, kad vakara gaitā viņš krietni iedzēris, viņš iekļuvis pie viņas istabā, kur viņa nakšņojusi, centies viņu noskūpstīt un noraut drēbes, apgalvojot, ka vēlas ar viņu intīmas attiecības. Kad sieviete sākusi pretoties, viņš arī vairākas reizes viņai esot teicis: “Tu neesi nekas, lai norādītu man, ko es drīkstu darīt savās mājās.”

Karaliene Elizabete II sagaida Kembridžas hercogus Vindzoras pils pagalmā

Galu galā, pēc aptuveni 20 minūtēm, kuru laikā jaunā sieviete cīnījusies ar piedzērušos Saimonu, viņai izdevies viņu izgrūzt no istabas. Pēc tam uzreiz viņa uzrakstījusi vairākiem saviem draugiem ziņas, ka atrodas pilī un viņai ir nepieciešama palīdzība.

“Viņa gulēja, kad izdzirdēja pie durvīm uzstājīgu klauvēšanu. Saimons kliedzis: “Tas ir Sems, lūdzu, ielaid mani, tas ir svarīgi.” Viņa esot domājusi, ka kaut kas ir patiešām atgadījies un atvērusi durvis, bet pēc tam viņš nogrūda viņu uz gultas un sāka raut nost drēbes. Viņa pretojās, bet Saimons neatstājās,” – pastāstījis cietušās sievietes advokāts.

Zināms, ka karalienes radinieks ir centies atvainoties sievietei par nelāgo notikumu, paziņojot, ka viņam ir ļoti neērti par to, ko viņš nodarījis, jo viņš esot bijis stiprā alkohola reibumā un nav kontrolējis savu rīcību. Tomēr sieviete policijā jau bija uzrakstījusi iesniegumu un tagad 34 gadus vecajam grāfam draud pat līdz 5 gadiem ilgs cietumsods par izvarošanas mēģinājumu.

Šobrīd zināms, ka grāfs vairs neatrodas apcietinājumā, jo par viņu ir iemaksāta drošības nauda un viņš gaida tiesas spriedumu.

Reklāma
Reklāma

Tāpat ziņots, ka gan 94 gadus vecā karaliene Elizabete II, gan princis Viljams par notikušo ir informēti, taču nekādus oficiālus komentārus šajā jautājumā nav snieguši.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.