Aizvien biežāk degvielas uzpildes stacijās tiek ierīkoti veikali 0

Pēdējos gados aizvien biežāk degvielas uzpildes stacijās tiek ierīkots un paplašināts veikalu segments, norāda Degvielas tirgotāju un ražotāju savienības prezidents Sergejs Semjonovs.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

“Pirms septiņiem astoņiem gadiem laukos degvielas uzpildes staciju apgrozījumā īpatsvars bija degvielai, tagad īpašnieki orientējas gan uz veikalu, gan degvielas tirdzniecību,” sacīja eksperts. Tas viennozīmīgi palīdzot izdzīvot, īpaši mazajiem degvielas tirgotājiem laukos, kur īpašniekam pieder tikai viena uzpildes stacija.

Veikalu apgrozījums lauku degvielas uzpildes stacijās, salīdzinot ar pilsētām, gan esot mazāks. “Laukos dzīvojošais uz degvielas uzpildes staciju pēc karstmaizes nebrauks, viņš pirks tādus produktus, kuriem ir ilgs glabāšanas laiks – konservus vai citus produktus lielākos iepakojumos,” uz atšķirībām norāda Semjonovs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.