Mārtiņš Vilsons
Mārtiņš Vilsons
Publicitātes foto

Aktieris Mārtiņš Vilsons ir gandarīts par Epsorīna sniegto enerģiju un straujo veselības uzlabošanos 0

Mārtiņam izmēģināt Epsorīnu ieteica draugs, žurnālists Kaspars Ūdris, kurš par Epsorīna pārsteidzošo efektivitāti pats ir pārliecinājies jau pirms 5 gadiem. Pirms Epsorīna lietošanas, Mārtiņam bija vērojams spēcīgs sagurums, enerģijas trūkums un arī analīzes nerādīja to labāko ainu. Ar savas ģimenes ārstes atbalstu viņš nolēma izmēģināt Epsorīnu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Kokteilis
ĀTRAIS TESTS. Ko ieraudzīji pirmo – jaunu dāmu vai padzīvojušu kungu? Aplūko zīmējumu un uzzini par sevi ko jaunu!
Lasīt citas ziņas

Kādi ir Mārtiņa novērojumi par preparātu, skatieties pievienotajā video. Svarīgi atzīmēt, ka ņemot vērā, ka mūsu video atsauksmes nav nekādā veidā apmaksātas vai režisētas, Epsorīna testētāji patur tiesības stāstīt tikai to informāciju, ko uzskata par objektīvu un ko gatavi atklāt plašākai sabiedrībai.

Sekojot Mārtiņa ieteikumam, Epsorīnu tikko sācis lietot arī viņa brālis, aktieris Ēriks Vilsons, vēlēsim labu veselību arī viņam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai skatītos Mārtiņa Vilsona video atsauksmi, klikšķinām uz video vai dodamies uz Epsorin Youtube kanālu, kur atrodamas arī daudzas citas video atsauksmes par mūsu lielisko preparātu. Youtube.com/epsorin

Epsorīns satur praktiski visus cilvēka veselībai nepieciešamos vitamīnus, aminoskābes un minerālvielas. Tas ir lielisks palīgs imūnsistēmas regulācijā, šūnu reģenerācijā un enerģijas vielmaiņas uzlabošanā. Tas labi noderēs arī locītavu, kaulu, matu, muskuļu, ādas un gļotādu veselībai.

Vairāk informācijas par Epsorīnu Jūs atradīsiet www.epsorin.lv vai zvanot pa konsultatīvo tālruni 22300061, kur par Epsorīna iedarbību un lietošanu Jūs konsultēs sertificēta farmaceite un uztura speciāliste Agnese Alksne.

Jūsu uzmanībai piedāvājam arī imunologa Laura Līcīša interviju par Epsorīnu, kurš to lieto gan savai veselībai, gan arī savā Imunoloģijas klīnikā.

Vairāk informācijas par Epsorīnu Jūs atradīsiet www.epsorin.lv vai zvanot pa konsultatīvo tālruni 22300061, kur par Epsorīna iedarbību un lietošanu Jūs konsultēs sertificēta farmaceite un uztura speciāliste Agnese Alksne.

Aptieku karti, kur nopērkams Epsorīns, atradīsiet šeit: lv.epsorin.com/kur/

Labākās cenas un atlaides Epsorīnam, pasūtot no ražotāja.

Un atcerēsimies, ka pat labākais uztura bagātinātājs neaizstāj sabalansētu un pilnvērtīgu uzturu.