Andris Kivičs
Andris Kivičs
Foto: ekrānuzņēmums

Andris Kivičs un Liene Skulme paziņo, ka tomēr atgriežas Latvijā 0

Pievieno LA.LV

Viens no pašmāju skandalozākajiem pāriem – mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā sieviete Liene Skulme nupat paziņojuši, ka atgriežas mājās, Latvijā.

Veselam
Lietas, par ko seksā sapņo teju katrs vīrietis, taču kautrējas atzīt
Kokteilis
Vai nāve sūta priekšvēstnešus? Mistiskas pazīmes, kas brīdina par nelaimes tuvošanos
Lietas, ko ārvalstu tūristi apbrīno Latvijā – mēs paši pie tām jau esam pieraduši
Lasīt citas ziņas

Andris savos sociālajos kontos rakstīja atvadas pilsētām, kurās viesojušies: “Nu ko, atā brīnišķīgā Spānija- Tenerife, Los Kristianosa, Las Americas, Santa Kruza,Kartagena, Mursija, Torriaveha, Alikante, Valensija, Vinarosa, Tortosa, Taragona, Barselona, Loret de Mara, Seviļa un Madride. Paldies arī Lisabonai. Lai arī tieši tur notika viens no lielākajiem mūsu dzīves hārdkoriem, mēs nekad to neaizmirsīsim. Šinī 2,5 mēnešu ceļojumā bija viss – no pilnīgas ekstāzes līdz dusmām par netaisnību un ārprātam. Bet tieši tā jau arī ir tā īstā dzīve- dzīve ar pilnu sajūtu spektru un iespaidu gammu. Uz Latviju mūs atvilka daudzie piedāvājumi uzstāties, un, protams, gribās pavadīt laiku ar bērniem. Paldies mūsu domubiedriem, cilvēkiem, kuri mums seko, un saprot mūsu vērtības. Paldies arī tiem, kuri ir tikai ceļā uz sajūtu, ka Tu vari būt Tu pats, un nepiedalīties daļas LV sabiedrības organizētā teātrī, ko cilvēki spēlē viens ar otru katru dienu. Mēs esam pārliecināti, ka jādzīvo ir nevis “labi”, kā to klārē tie, kam tas ir izdevīgi, bet gan “interesanti”. Tiekamies Latvijā.”

Atgādināsim, ka pirms dažiem mēnešiem Andris Kivičs un Liene Skulme pameta Latviju, lai citur gūtu mieru, kļūtu “neatpazīstami” un baudītu viens otra klātbūtni. Tagad pāris, kā redzams, tomēr ir pārdomājuši.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.