Madara Raabe ar meitām.
Madara Raabe ar meitām.
Foto no Madaras Raabes privātā arhīva.

FOTO: Madara Kiviča bērna dzimšanas dienā pasaka paldies Andrim par abu lielisko meitu 0

Kamēr mūziķis Andris Kivičs ar savu mīļoto sievieti Lieni Skulmi bauda silto sauli ārzemēs, tikmēr Madara Kiviča savai un Andrai meitiņai Keitijai sarīkojusi skaistu dzimšanas dienas ballīti – Keitija nosvinējusi 7 gadu jubileju!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Madara savā Instagram raksta: “Dzimšanas dienā gaviļnieku aizķert aiz rokas uz vienu bildi, ja ir tik liela jautrība, kā @nikaboom_official studijā, ir teju neiespējami. Tādēļ mēs krājam nevis bildes, bet atmiņas! Toties dažas lietas atzīmēt gribās un pat vajag!”

Madara pateicas visiem mazajiem Keitijas draugiem un viņu vecākiem, kas ieradās uz ballīti, un ziņoja, ka meita esot nogurusi, bet ļoti laimīga. Madara arī veltīja pateicību savam bijušajam vīram Andrim par abu lielisko meitu, viņa rakstīja: “Paldies, protams, arī Andrim par mūsu koķeto, labsirdīgo un lielisko meitiņu!”.

CITI ŠOBRĪD LASA
View this post on Instagram

Dzimšanas dienā gaviļnieku aizķert aiz rokas uz vienu bildi, ja ir tik liela jautrība, kā @nikaboom_official studijā, ir teju neiespējami. ? Tādēļ mēs krājam nevis bildes, bet atmiņas! Toties dažas lietas atzīmēt gribās un pat vajag! Paldies visiem Keitijas draudziņiem un viņu vecākiem par klātbūtni Keitijas svētkos. Paldies tiem draudziņiem, kas ir “deportēti uz laukiem”, bet tik un tā apsveica! Nogurusi, bet laimīga. ? Paldies @nikaboom_official bumbu studijai, aizvien pārliecinos, ka bumbas ir aktuālas nevien bērniem, bet arī vecākiem. ? Superīga atmosfēra. ??? Un nelīst lietus(jo mūsu valstī šobrīd ir kaut kas starp rudeni un pavasari) ? Paldies, protams, arī Andrim par mūsu koķeto, labsirdīgo un lielisko meitiņu! ? Un visiem, visiem..sveicējiem un labu vēlētājiem! Apturiet mazliet laiku, jau 7 gadi! ? #birthday #7yearsold #momanddaughter #happy #Nikaboom

A post shared by Madara Kiviča (@madara.kivica) on

Tikmēr Andris Kivičs un Liene Skulme mitinās ārzemēs.

View this post on Instagram

Skaistā Seviļa. ? #kivicsskulme #lieneskulme #couplegoals #seville

A post shared by Liene Skulme ? (@lieneskulme) on

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.