Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

“Anonymous” paziņo par Krievijas Centrālās bankas datu bāzes uzlaušanu 0

Hakeru grupējums “Anonymous” apgalvo, ka ir uzlauzis Krievijas Centrālās bankas datu bāzi, un sola tuvāko 48 stundu laikā publiskot vairāk nekā 35 000 datņu ar slepeniem līgumiem.

Ja tev pieder kāda no šīm 7 automašīnām, iespējams, ir īstais brīdis sākt domāt par pārdošanu
Nāvējošā slimība, ar kuru var inficēties pat no pašmāju āboliem. Ārste atklāj interesantas detaļas par leptospirozi 1
Kokteilis
Lielais 2026. gada horoskops visām zodiaka zīmēm – kas gaidāms attiecībās, finanšu jomā un kāda būs veselība?
Lasīt citas ziņas

“Kolektīvs “Anonymous” uzlauzis Krievijas Centrālo banku. Vairāk nekā 35 000 datņu ar slepeniem līgumiem tiks publiskoti tuvāko 48 stundu laikā,” teikts “Anonymous” paziņojumā tviterī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dienu iepriekš “Anonymous” vērsās pie ārvalstu uzņēmumiem, kas turpina strādāt Krievijā, brīdinot, ka tiem ir 48 stundas laika, lai aizietu no šī tirgus, bet pēc tam pret tiem tiks īstenots uzbrukums.

SAISTĪTIE RAKSTI