Foto: Gorodenkoff/SHUTTERSTOCK

Krievijas mediju mājaslapās hakeri publicējuši pretkara paziņojumus 0

Pret vairāku Krievijas mediju tīmekļa vietnēm pirmdien īstenots vērienīgs grupas “Anonymous” hakeru uzbrukums, un tā rezultātā mediju mājaslapās publicēts nosodījums Krievijas prezidenta Vladimira Putina pret Ukrainu izvērstajam karam.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Viljams paliek ēnā! Pēc Harija un Čārlza III tikšanās attiecības karaliskajā ģimenē krasi mainījušās
Lasīt citas ziņas

“Putins liek mums melot un pakļauj briesmām. Kāpēc mums tas ir vajadzīgs? Lai Putins iekļūtu mācību grāmatās? Tas nav mūsu karš, apturēsim to,” teikts paziņojumā.

Paziņojums pret Putina karu publicēts TASS, “Kommersant”, “Izvestija”, “Fontanka”, “Forbes”, RBK un vairāku citu mediju tīmekļa vietnēs.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Šo paziņojumu aizvāks, dažus no mums atlaidīs vai pat iesēdinās. Bet mēs to vairāk nevaram ciest,” teikts paziņojumā, ko parakstījuši “Krievijas nevienaldzīgie žurnālisti”.

Paziņojumā ir arī skaitlis 5300. Tik daudz Krievijas karavīru krituši karā pret Ukrainu atbilstoši Ukrainas Ģenerālštāba aplēsēm.

Grupējums “Anonymous” 24.februārī, Krievijas uzbrukuma pirmajā dienā, paziņoja, ka veiks kiberuzbrukumus Krievijas valsts iestāžu un mediju mājaslapām.

Uzbrukumi jau īstenoti pret Kremļa, Valsts domes, Aizsardzības ministrijas un citu iestāžu mājaslapām.

SAISTĪTIE RAKSTI