Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Hakeru grupējums “Anonymous” pieticis karu arī Baltkrievijai 0

Starptautiskais hakeru grupējums “Anonymous” pieteicis karu arī Baltkrievijai.

Reklāma
Reklāma
Pekina plāno pārņemt Putina impēriju? Eksperts atklāj, kāpēc diktators šoreiz ir patiesi nobijies
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
“Piedošanu, bet šis ir reāli smieklīgi!” Sieviete “Pepco” iegādājusies dēlam bikses, taču vien vēlāk pamanījusi, ka tām ir dīvains defekts 13
Lasīt citas ziņas

“”Anonymous” iznīcina banku vietnes Baltkrievijā,” tviterī paziņojis grupējums.

Pagājušajā nedēļā “Anonymous” paziņoja, ka tā “kolektīvs oficiāli rīko kiberkaru pret Krievijas valdību”, reaģējot uz Krievijas uzbrukumu Ukrainai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievijas bruņotie spēki veic uzbrukumus Ukrainai arī no Baltkrievijas teritorijas, un Baltkrievija ir atbalstījusi šo agresiju, bet tiešā veidā karā vēl nav iesaistījusies. Taču augsta ranga ASV izlūkdienestu amatpersona brīdinājusi, ka Baltkrievija jau pirmdien varētu pievienoties Krievijas uzbrukumam Ukrainai.

Ziņu aģentūra “Ukrinform”, atsaucoties uz “Anonymous” tvitera kontu, vēsta, ka “Anonymous” divu dienu laikā līdz vakardienai uzlauzis vairāk nekā 300 vietņu, kas pieder Krievijas valdības iestādēm, valsts kontrolētajiem medijiem un bankām, kā arī vadošo Baltkrievijas banku vietnes, tostarp “Belarusbank”, “Priorbank” un “Belinvestbank” tīmekļa vietnes, kurām pašreiz nav iespējams piekļūt.

Hakeru grupējums arī nopludināja internetā “Sberbank Russia” datubāzi.

Mēs vēršamies pret Krievijas finanšu un valdības kibersistēmu, kamēr Krievija ar savu karaspēku uzbrūk Ukrainai, paziņoja “Anonymous”.

“Ukrinform” ziņo, ka “Anonymous” uzlauzis arī Čečenijas Republikas mājaslapu.

SAISTĪTIE RAKSTI