Aļona Ostapenko

Arī Ostapenko nespēj sasniegt ASV atklātā čempionāta astotdaļfinālu 0

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko sestdien ASV atklātā čempionāta trešās kārtas mačā piedzīvoja zaudējumu un tāpat kā Anastasija Sevastova dienu iepriekš nespēja sasniegt “US Open” astotdaļfinālu.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Ostapenko (WTA 77.) trešās kārtas spēlē ar rezultātu 3-6, 5-7 piekāpās amerikānietei Kristijai Anai (WTA 141.), kura “US Open” spēlē ar rīkotāju īpašo ielūgumu.

Ana līdz šim turnīram ne reizi nebija izcīnījusi “Grand Slam” līmeņa sacensībās, bet tagad tikusi starp 16 labākajām tenisistēm.

Latvijas tenisistei jau pirmajā geimā bija iespēja realizēt divas breikbumbas, tomēr pretiniece tās spēja atspēlēt. Līdz pat piektajam geimam uzvarēja servētājas, Ostapenko neizmantojot vēl divas breika iespējas, taču sestajā geimā Ana ar trešo iespēju lauza Ostapenko servi un panāca 4-2. Latvijas sportiste uzreiz gan breiku atspēlēja, taču turpinājums nesekoja, jo pēdējos divus geimus pirmajā setā uzvarēja amerikāniete.

Otrā seta sākumā Ostapenko nokļuva iedzinējos ar 0-2, taču spēja atspēlēties, pēc tam ļoti garā geimā, kurā Anai bija četras breikbumbas, izvirzoties vadībā ar 3-2. Pēc šī geima Ana pieprasīja medicīnisko pārtraukumu, jo viņai bija problēmas ar ceļgalu.

Turpinājumā punktus guva servētājas, iztiekot bez breikbumbām, bet izšķirošais šajā setā un visā mačā bija 11.geims, kurā Ana ceturto reizi spēlē lauza Ostapenko servi, pēc tam arī svinot uzvaru spēlē.

Ostapenko šajā mačā pielaida 12 dubultkļūdas, bet arī izpildīja astoņas netveramas serves.

Ostapenko šis bija labākais sasniegums šīs sezonas “Grand Slam” turnīros, kā arī pašā “US Open”. Par dalību trešajā kārtā viņa nopelnīja 130 WTA ranga punktus.

Astotdaļfinālā Ana tiksies ar beļģieti Elīzi Mertensu (WTA 26.).