Zane Kotāne
Zane Kotāne
Foto: LETA

AS “Conexus Baltic Grid” valdes priekšsēdētāja Zane Kotāne pēc Jāņiem pametīs amatu 0

Vienotā dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS “Conexus Baltic Grid” (Conexus) valdes priekšsēdētājas amatu atstās Zane Kotāne, pieņemot jaunus profesionālos izaicinājumus, informē uzņmēmums

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās 9
Kokteilis
12 biežāk sastopamie ģimenes locekļu tipi. Noskaidro, pie kura piederi tu!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Lasīt citas ziņas

Kopš Conexus izveides 2016. gadā līdz 2017. gada nogalei Zane Kotāne bija Conexus valdes locekle, taču no 2018. gada pildīja valdes priekšsēdētājas pienākumus.

“Jau kopš brīža, kad tika izveidots Conexus, tas sevi pieteica kā nozīmīgu daļu no atvērtā dabasgāzes tirgus, kura primārais darbības mērķis ir reģiona dabasgāzes tirgus attīstība un drošība.

CITI ŠOBRĪD LASA

Man ir liels gandarījums, ka īsā laikā mums ir izdevies šo tirgus struktūrvienību nostiprināt un tajā ieviest ilgtspējīgu darbības pārvaldību, nodrošinot gan nozares attīstības programmu un investīciju piesaistes sistēmu ieviešanu, gan iekšējo resursu un darbinieku kompetenču attīstību.

Uzskatu, ka līdz šim kopīgi paveiktais darbs ļaus arī turpmāk uzņēmumam efektīvi strādāt, lai sasniegtu izvirzītos mērķus un uzstādītu jaunas ambīcijas dabasgāzes tirgus attīstībā,” saka Z. Kotāne

Paredzēts, ka amata pienākumus Z. Kotāne pārstās pildīt 26. jūnijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.