“Dobeles dzirnavnieks”
“Dobeles dzirnavnieks”
Publicitātes foto

AS “Dobeles dzirnavnieks” ar lepnumu atklāja savas jaunās bioražotnes 0

“Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Graudu pārstrādes uzņēmums AS “Dobeles dzirnavnieks” 2. jūlijā oficiāli atklāja jaunās bioloģisko produktu un pastas ražotnes.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
TV24
“Esam baigās auzās iebraukuši ar šo!” Bērziņš par pensiju sistēmu Latvijā 106
Lasīt citas ziņas

Divu vērienīgo projektu izmaksas – 35 miljoni eiro. Investīciju rezultātā Dobelē izveidota Baltijā lielākā bioloģisko graudu pilna apstrādes cikla infrastruktūra un darbu sāk inovatīva pastas ražošanas līnija, kas ļaus nostiprināt uzņēmuma kā lielākā pastas ražotāja pozīcijas Ziemeļeiropā.

Jāatgādina – jau pērn aprīlī “Dobeles dzirnavnieks” pabeidza bioloģisko graudu pilna cikla pārstrādes infrastruktūras būvniecības pirmo kārtu, kurā investēti 8,7 miljoni, un sāka otro kārtu, izbūvējot bioloģiski audzētu graudaugu pārslu ražotni.

CITI ŠOBRĪD LASA

Paredzams, ka pēc bioloģisko graudu pilnas pārstrādes infrastruktūras izveides projekta īstenošanas vairāk nekā 95% uzņēmumā saražoto bioloģisko graudaugu pārslu tiks eksportētas, tādējādi būtiski veicinot un kāpinot augstas pievienotās vērtības produktu eksportu.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils iepriekš izteicies, ka bioloģiski audzētu produktu ražošana ir pasaulē strauji augoša un daudzviet vēl neaptverta niša, tā ir Latvijas zemnieku un uzņēmēju iespēja iekarot savu vietu globālajā tirgū.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.