Foto: Shutterstock

Astrologs sola: šodien gaidāma ļoti veiksmīga diena naudas jautājumos. Kas jādara, lai labi nopelnītu? 6

Astrologs Andis Geste atklājis, ka šodien, 23.maijā, gaidāma visai veiksmīga diena. Veiksme pavadīs arī naudas jautājumos!

Reklāma
Reklāma

“Ļoti mazais astro prieciņš.

FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Lasīt citas ziņas

Šodien (23.05.2023.) Venēra satiekas ar Mēnestiņu. Yay! Viņi ir lieli draugi. Satiekās viņi Vēžu zīmē, kur Mēnestiņš ir mājās un Venērai patīk būt, tātad enerģija būs stipra.

Venēras enerģija ir par mīlestību, skaistumu, vērtībām un naudu, kamēr Mēnestiņš mums atbild par emocijām, barojumu, ko saņemam un par lietām, ko gribam redzēt ilgtermiņā. Šajā Mēness un Venēras dejā mūziku liek nākotnes un inovāciju pārvaldnieks Urāns.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šodien no 14:00 – 18:00 esam emocionāli, runājam par skaisto, izsakām komplimentus un atzinības. Ļoti labs laiks arī padomāt par naudas lietām – kā naudu inovatīvi pelnīt ilgtermiņā. Forši šajā laikā ir uzēst gardu pusdienas un sirsnīgi parunāties. Ja saliek kopā – sanāk, ka šodien varam iet biznesa pusdienās. Šodienas atslēgas vārdi – nauda, emocijas, mīlestība, skaistums, ilgtermiņš, inovācijas. Pelnam, radam un mīlam! Enerģijas maksimums: 15:44 – 15:45 pēc LV laika.

Lai skaista un vērtīga diena!” – šādu ierakstu astrologs publicējis vietnē “Facebook”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.