Vladimirs Putins

Atkal uzvirmo baumas, ka Putinam ir vēzis – ar viņu pastāvīgi kopā esot labākais onkologs Krievijā 58

Krievijas diktatoram Vladimiram Putinam ir diagnosticēts vēzis. Putinu ārvalstu vizītēs un citās dienas gaitās pastāvīgi pavada specializēts ārsts – labākais onkologs Krievijā. Tā paziņojis bijušais Kremļa polittehnologs Rostislavs Murzagulovs un par to raksta Unian.net.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Pēc viņa teiktā, informāciju par Putina slimību viņam apstiprinājuši viņa paša avoti no diktatora apkārtnes. Eksperts ir pārliecināts, ka asiņainais diktators, visticamāk, nemirs dabiskā nāvē savas ģimenes lokā.

“Esmu pārliecināts, ka Putina nāve nebūs parasta – mazbērnu, mazmazbērnu ielenkumā, ar izpildīta pienākuma apziņu, ka viņš mierīgi aizmigs un nepamodīsies. Domāju, ka tas nav Putina stāsts. Domāju, ka drausmīgo gadījumu skaits, ko viņš šajā dzīvē ir izdarījis, ir liels – sabojājos tik daudz cilvēku dzīves, tik daudzām ģimenēs ienesis traģēdiju, tik daudz pazemojis un apvainojis, atņēmis tik daudziem cilvēkiem visu, arī dzīvību. Tas ir liels talants. To visu ir paveicis viens cilvēks!” atzīmēja Murzagulovs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc polittehnologa domām, parādīsies cilvēki, kuri šā diktatora priekšā “nelēkās uz pakaļkājām”.

Viņš piebilda, ka Putins varētu, piemēram, atkārtot bijušā prezidenta Slobodana Miloševiča likteni. Iespējams, kādu dienu viņa lidmašīnas dzinējs nedarbosies, tā piezemēsies kādā no “nedraudzīgajām” valstīm un Putins dosies uz Hāgu.

Kremlis kā vienmēr uzsver, ka 70 gadu vecais Krievijas Federācijas prezidents ir vesels. Taču sabiedrība pievērsa uzmanību dažādiem simptomiem – no nekustīgas rokas līdz aizdomīgam klepus.

Daudzos medijos jau sen izskan šaubas, ka krievu diktators ir slims ar vēzi un viņam nav atlicis daudz laika dzīvot.

Putins dažādos laikos

Vladimiram Putinam 70
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.