Foto: Reuters/Scanpix/LETA/ LA.lv kolāža

Miris nelaikā: Botoksu mīlošais Krievijas diktators Putins saņēmis lielu triecienu tieši pirms vēlēšanām 138

Botoksu mīlošais Vladimirs Putins saņēmis lielu triecienu tieši pirms gaidāmajām prezidenta vēlēšanām – miris viņa personīgais ārsts, kurš rūpējas par Krievijas diktatora jaunības saglabāšanu, vēsta “The Sun”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
VIDEO. “Vai nu runājiet latviešu valodā, vai es nesaprotu!” Stingrs autobusa šoferis izpelnās pretrunīgu reakciju, atsakoties apkalpot sievieti ar bērnu
Lasīt citas ziņas

Izdevums atzīmē, ka 77 gadus vecā profesora Vladimira Havinsona nāve iestājusies Putinam satraucošā brīdī –  kad viņš gatavojas vēl sešus gadus pavadīt Kremlī.

Nav skaidrs, kā Havinsons nomira.

Sanktpēterburgas Bioregulācijas un gerontoloģijas institūta bijušais direktors iepriekš stāstījis, ka viņš pēta metodes, kā palēnināt cilvēka novecošanās procesu, lai cilvēki varētu dzīvot līdz 110 vai 120 gadu vecumam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ir zināms, ka 71 gadu vecais Putins ļoti interesējas par dzīves paildzināšanas metodēm.  Plašsaziņas līdzekļos bieži uzsvērts, ka Putins, kurš  pazīstams ar savu krasi mainīgo izskatu, ir atkarīgs no plastiskās ķirurģijas.

Pēc ekspertu domām, bijušais VDK  spiegs regulāri lieto botoksu un vaigu pildvielas, lai saglabātu savu tēlu, izmisīgi tiecoties pēc mūžīgās jaunības.

Havinsons nekad nav atzinis, vai Putins ir lietojis pretnovecošanas peptīdus, taču iepriekš teicis, ka viņš varētu valdīt vismaz līdz 80 gadu vecumam.

Ir zināms, ka profesors iepriekš ir palīdzējis trim Kremļa līderiem – Leonīdam Brežņevam, Jurijam Andropovam un Borisam Jeļcinam.

Tomēr viņš sūdzējās, ka ir uzaicināts pārāk vēlu, lai būtiski pagarinātu viņu dzīves.

Zināms arī, ka 40 gadus vecā Putina mīļākā Alīna Kabajeva lietojusi “Havinsona peptīdus” – pretnovecošanas un ārstnieciskos kokteiļus, ko viņš pirmo reizi radīja pēc gadiem ilgušiem slepeniem pētījumiem, strādājot padomju armijā.

2017. gadā Havinsons piedāvājis savu palīdzību bijušajam ASV prezidentam Donaldam Trampam, “jo viņam ir milzīgs stress un enerģijas zudums”.

Padomju laikā  viņš izstrādāja jaunus medikamentus militāriem mērķiem, kas stimulēja organisma  atjaunošanās procesus  zemūdenes jūrniekiem, kosmonautiem, karavīriem Afganistānā un Černobiļas kodolsprādzienā izdzīvojušajiem.

Profesoram bija atļauts slepeni izmēģināt savas eksperimentālās zāles uz Krievijas iedzīvotājiem, maskējoties ar militāro konfidencialitāti.

Reklāma
Reklāma

Havinsons apgalvoja, ka viņa institūta medikamenti novecošanās aizkavēšanai – timalīns un epitalamīns – ir atklājumi, “tikpat svarīgi kā atombumbas izstrāde”.

“Tas ir ārkārtīgi nozīmīgs visai cilvēcei,” viņš teica.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.