Dāvis Bertāns

Bertāns iemet trīs tālmetienus pēc kārtas, taču “Wizards” zaudē 0

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns trešdien NBA spēlē iemeta trīs tālmetienus pēc kārtas, taču tas neglāba viņa un Anžeja Pasečņika pārstāvēto Vašingtonas “Wizards” no zaudējuma.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Vašingtonas klubs viesos ar 106:115 zaudēja Čikāgas “Bulls” komandai. bertāns guva 12, bet Pasečņiks desmit punktus.

Pirmais no viņiem spēlēja 26 minūtes, trāpot četrus no desmit tālmetieniem, taču aizmetot garām visus piecus divpunktu raidījumus. Tāpat Bertāns izcīnīja arī piecas atlēkušās bumbas, izpildīja divas rezultatīvas piespēles un divas reizes pārtvēra bumbu, pieļaujot trīs kļūdas un nopelnot trīs piezīmes.

Savukārt Pasečņiks nospēlēja 18 minūtes, trāpot četrus no septiņiem divpunktu metieniem un abus soda metienus. Viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, piedevām visas uzbrukumā, trīsreiz pārtvēra bumbu un divreiz rezultatīvi piespēlēja. Pasečņiks vienreiz bloķēja pretinieku metienu, bet arī saņēma trīs piezīmes un trīsreiz zaudēja bumbu.

Ar Pasečņiku laukumā “Wizards” iemeta par pieciem punktiem vairāk, bet ar Bertānu laukumā šīs rādītājs bija -4.

“Wizards” vienībā rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Bredlijs Bīls, bet Čikāgas vienībā 30 punktus guva Zeks Lavīns.

Bertāns pēdējās ceturtdaļas sākumā divu minūšu laikā trāpīja trīs tālmetienus pēc kārtas, kas ļāva komandai pārņemt vadību, tomēr uzvaras izcīnīšanai ar to nepietika, jo spēles beigas labāk aizvadīja “Bulls”.

Kurucs paliek tukšā

Tikmēr Rodions Kurucs trešdien neguva nevienu punktu, bet Bruklinas “Nets” viesos ar rezultātu 106:117 zaudēja Filadelfijas “76ers”.

Kurucs šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. “Nets” ar Kurucu laukumā iemeta par diviem punktiem mazāk nekā ielaida.

“Nets” komandā rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Spensers Dinvidijs, kurš arī izcīnīja divas bumbas zem groziem un veica astoņas rezultatīvas piespēles.

“76ers” vienībā 34 punktus guva Tobiass Hariss.

“Nets” ar 18 uzvarām 40 spēlēs ieņem astoto vietu Austrumu konferencē, bet “Wizards” ar 13 uzvarām 40 spēlēs ir 12.pozīcijā.