Bijušais izglītības ministrs Roberts Ķīlis. Foto – Timurs Subhankulovs

Bijušais politiķis Roberts Ķīlis pēc smagas traumas zaudējis atmiņu un grasās šķirt laulību 0

Roberts Ķīlis atceras, ka zaudējis samaņu un pakritis uz kāpnēm. Pats to gan neatceroties, vēlāk viņam to atstāstījuši tuvinieki. Pēc tam smagā stāvoklī viņš nokļuvis Paula Stradiņa Klīniskajā slimnīcā, kur pārcietis uzreiz pirmo galvas operāciju. Ārstu prognozes neesot bijušas daudzsološas, un pats Roberts arī atzīstas, ka pirmās dienas, kuras pavadījis slimnīcā un pat komunicējis ar tuviniekiem, viņš vispār neatceras, šonedēļ raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
ChatGPT nosauc 10 visu laiku labākās dziesmas 7
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
VIDEO. “Māja pašā jūras krastā!” Grevcova un Brēmanis atraduši Kariņa privātīpašumu un filmējas pie tā 80
Lasīt citas ziņas

“Aptuveni nedēļu no savas dzīves neatceros nemaz,” – viņš sacījis žurnālam. Šobrīd pēc vairākām pārciestām operācijām, par spīti ārstu skarbajām prognozēm, bijušais izglītības un zinātnes ministrs atlabst rehabilitācijas centrā “Vaivari” un Rīgas Ekonomikas augstskolā, kur viņš līdz šim lasīja lekcijas, viņš atrodas bezalgas atvaļinājumā.

Ārstēšanās un atveseļošanās periodā Robertam visvairāk esot palīdzējusi draudzene un sieva, ar kuru gan laulība pavisam drīz tikšot šķirta. Kā viņš atklāj, šis jautājums ilgst jau vairākus gadus, kas beidzot tikšot atrisināts. Uz žurnāla “Privātā Dzīve” jautājumu, kas ir viņa draudzene, Ķīlis vien noslēpumaini atbildējis, ka viņu sauc Ilze, bet vairāk viņš par to nerunāšot. Jāpiebilst, ka jau sen klīdušas baumas par Roberta Ķīļa iespējamajām romantiskajām attiecībām ar tagadējo veselības ministri Ilzi Viņķeli.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savulaik Roberts Ķīlis novēlējumā skolu absolventiem, kas tika publicēts portālā la.lv, sacīja: “Otra man svarīgā lieta ir atvērtība. Tā ir prasme būt brīvam, veidojot savu attieksmi pret esošo. Tā ir spēja pieņemt un izmantot situācijas, ko dzīve piedāvā.”

“Šobrīd un turpmāk ir svarīgi atgādināt sev un saprast, ka, sākot ar šo brīdi, jūs esat brīvi pieņemt savus patstāvīgus lēmumus, un viss atkarīgs galvenokārt no jums pašiem.” – arī šie vārdi pieder Robertam Ķīlim, kas varētu kļūt par viņa paša šī brīža dzīves jaunu pieredzi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.