Teodors Bļugers (no kreisās) izdara metienu spēlē pret Ņūdžersijas “Devils”.

Bļugers guļas zem ripām; “Penguins” zaudē NHL pastarītei 0

Latvijas izlases hokejists Teodors Bļugers piektdien gūlās zem ripām, tostarp reizi uz sevi “paņemot” ļoti spēcīgu pretinieka šķīlienu, taču viņa pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” NHL regulārā čempionāta spēlē viesos ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) zaudēja līgas pastarītei Ņūdžersijas “Devils”.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Bļugers cīnījās ļoti pašaizliedzīgi, laukumā pavadot 14:07 minūtes, taču bija uz ledus abas reizes, kad pretinieki guva vārtus, līdz ar to nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -2. Latvijas hokejists mazākumā spēlēja minūti un 19 sekundes, reizi meta pa vārtiem un bloķēja divus metienus.

Viena no šādām epizodēm bija pirmā perioda beigu daļā, kad “Penguins” spēlēja mazākumā. Bļugers iemetienā pazaudēja nūju, taču turpināja cīnīties un gūlās zem ripas, kad no zilās līnijas pa vārtiem šķīla Teilors Hols. Ripa spēcīgu trāpīja teodoram pa kājām, taču viņš par spīti sāpēm tūdaļ bija kājās un turpināja spēlēt.

(Bļugera bloķētais metiens no 1:40 minūtes)

“Penguins” šis bija otrais zaudējums pēc kārtas, abus piedzīvojot bez sava līdera Sidnija Krosbija, kurš traumas dēļ nevarēs spēlēt pusotru mēnesi.

Ar 22 punktiem 19 spēlēs “Penguins” ieņem astoto vietu Austrumu konferencē, kamēr “Devils” ir priekšpēdējie ar 16 punktiem 18 mačos.

Tikmēr Elvis Merzļikins piektdien palika rezervē, bet Kolumbusas “Blue Jackets” mājās papildlaikā ar 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) pieveica Stenlija kausa īpašnieci Sentluisas “Blues”.

Jūnass Korpisalo “Blue Jackets” vārtos atvairīja 25 pretinieku metienus.

Kolumbusa ar 18 punktiem 19 mačos Austrumu konferencē ieņem 13.vietu 16 komandu vidū, bet “Blues” par spīti zaudējumam ir pirmā Rietumos ar 29 punktiem 20 spēlēs.