Breidaks un ansis pievērsušies jaunam arodam

FOTO. Breidaks un ansis trakā ballītē paziņo, ka izmēģinājuši veiksmi jaunā arodā 5

Vakar, 16.maijā, jautrā vasaras sezonas atklāšanas pasākumā Tallinas kvartāla Angārā pulcējās alus baudīšanas entuziasti, tostarp hiphopa brāļi ansis un 181h (bītmeikeru duets “Netīrās cilpas”), kā arī radio personība Kaspars Breidaks, kuri viesus iepazīstināja ar pašu radītiem jauniem alus veidiem, kas tapuši kopā ar “Mežpils alu”.

Reklāma
Reklāma
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Pasākuma dalībnieki ne tikai piedalījās alus prezentācijā, apgūstot dažādas alus baudīšanas nianses un iepazīstot jaunas alus un ēdienu saderības, bet arī degustēja slavenību izveidotās alus garšas un pārbaudīja savas spējas beerpong turnīrā.

“Radot jaunu alus garšu kopā ar apvienību “Netīrās cilpas”, fokusējāmies uz to, ka abi mākslinieki iet “pret straumi”, iestājoties par savu viedokli un vērtībām, neatkarīgi no apkārt notiekošā. ansis ar brāli Kārli savam alum izvēlējās savvaļas avenes garšu, tāpēc alus ir saldi skābens. Aveņu garša alum nav plaši izmantota tendence, bet jaunu garšu meklētāji to noteikti novērtēs. Runājot par alu, kas tapa kopā ar Kasparu Breidaku, jāuzsver, ka kopīgas sadarbības rezultātā nonācām pie kopsaucēja, ka radīsim dūmakainu gaišo eilu (Hazy Pale Ale), kas ir aromātisks, ar nelielu rūgtuma noti. Tas patiešām ir īsts gastronomisks alus, kas lieliski saskan ar vieglām uzkodām, it īpaši, vasaras sezonā,” stāsta “Mežpils alus” vēstnesis Edgars Magons.

CITI ŠOBRĪD LASA

Apvienība “Netīrās cilpas”, kas šogad plūca laurus ar gada labāko hiphopa albumu, izveidoto alu nosaukuši par godu savai dzimtajai vietai – Ķemeriem, kas bieži arī pieminēta mākslinieku daiļradē. Turpretim pasākumu vadītāja un “Radio SWH” personības Kaspara Breidaka alus “Mežpils Mākonis” ir atsvaidzinošs un lielisks sabiedrotais karstām vasaras dienām.

Pasākuma viesi baudīja arī īpašas uzkodas, ko radījis Mārtiņš Sirmais. Tās bija pielāgotas jaunajām alus garšām. Jaunos alus veidus 0,5l stikla pudelēs iespējams iegādāties tirdzniecības vietās visā Latvijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.