Foto: Shutterstock

Būs grūti aprēķināt savu spēku – ja tev kaut ko ļoti gribēsies, tu liksi lietā visus spēkus! Horoskopi 11.jūnijam 2

Auns

Šodien tev vajadzēs daudz pūliņus, lai pavirzītu kaut ko uz priekšu. Ja neizdosies, tu arī ātri kritīsi panikā. Protams, tā nav labākā izvēle…

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu 22
Lasīt citas ziņas

Tu būsi nedaudz aizmāršīgs. Un it kā “pazaudējies”. No mājas ārā labāk vienam nedoties – kaut ko vēl aizmirsīsi.

Dvīņi

Šī diena būs vairāk piemērota tam, lai garlaikotos, nevis darītu lielus un pamatīgus darbus. Galu galā, jau viss izdosies, tikai lielus mērķus gan jāizvirza citai dienai.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Būs grūti aprēķināt savu spēku – ja tev kaut ko ļoti gribēsies, tu liksi lietā visus spēkus, lai savu sasniegtu. Bet skaties, ka nebrāzies kā viesulis!

Lauva

Tev šodien izdosies aizmirst par visām savām problēmām – lai tas notiktu, tev jānodarbojas ar kaut ko aizraujošu un interesantu – to, kas tev patīk.

Jaunava

Tu būsi nedaudz vieglprātīgs, neraugoties arī uz to, ja tev vairs nav 12 gadu. Taču jāmācās uzņemties atbildību par lietām, kuras tu dari – jo par kļūdām tāpat būs jāmaksā tev, nevis kādam citam.

Svari

Iedvesma ir brīnišķīga lieta, un tā bieži palīdz atrisināt dažādus jautājumus, kas “karājušies” gaisā kādu ilgāku laiku. Šodien tu savu iedvesmu sagaidīsi!

Skorpions

Tu ilgosies pēc saviem draugiem, taču tev būs daudz pienākumu un laika satikties ar viņiem neizdosies. Tomēr tev vienmēr ir laiks, lai viņiem piezvanītu!

Strēlnieks

Vai tu esi tam gatavs vai ne, tomēr šodien kaut kas noteikti mainīsies. Atliek tikai cerēt, ka tas būs vismaz uz pusgadu!

Mežāzis

Tevi pārņems tevis paša emocijas un prāts būs otrajā plānā. Ir laiks atpūsties!

Ūdensvīrs

Viss, ko tu šodien izdarīsi, kaut kādā mērā būs neprātīgi un apkārtējos raisīs izbrīnu. Daudzi teiks – tas viņam galīgi nav raksturīgi. Un tiesa!

Zivis

Nav piemērota diena, lai domātu par darbu vai biznesu. Bet ir ļoti piemērota diena, lai nodarbotos ar visu to, kas tev patīk.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.