“Cilvēks miris, jāatsaka elektrība, taču tie par katru cenu meklē mantinieku, no kura piedzīt pēdējo rēķinu.” Vīrietis sašutis par “Elektrum” rīcību 114

Sociālajā tīklā “X” kāds vīrietis vārdā Kaspars dalījies ar neapskaužamu situāciju, ko piedzīvojis, cenšoties atteikt saistības ar elektrības piegādātāju “Elektrum” mūžībā aizgājušam cilvēkam.

Reklāma
Reklāma
Iespējamie sliktākie scenāriji: kā Izraēlas un Irānas konflikts var skart pasauli?
“Man teica, ka pirmais bērns ir piedzimis nedzīvs. Iemeta metāla šālē un teica, lai aiznes” – Ilzes stiprais stāsts par dvīņu meitenīšu gaidīšanu
RAKSTA REDAKTORS
“Mašīnu jūra, bet viņi…” Autovadītājs nikns par pieredzēto uz Tallinas šosejas sastrēgumstundā
Lasīt citas ziņas

Vīrietis raksta: “Šodien trāpīju uz “interesantu” situāciju. Cilvēks miris, jāatsaka elektrība “Elektrum”. Tie par katru cenu meklēs mantotāju, no kā piedzīt pēdējo rēķinu. Sasodītie pretekļi, cilvēks ir MIRIS, kur vēl skaidrāka situācija?! Jums nepaveicās – klients nomira, jūs meklējat mantiniekus…”

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz vīrieša publicēto ierakstu reaģējis arī pakalpojuma sniedzējs “Elektrum”, norādot, ka, saņemot informāciju par cilvēka miršanas faktu, līgums ar klientu zaudē spēku. Taču, ja klienta mājsaimniecībā ir radinieki, kas turpina lietot pakalpojumu, tad tie tiek aicināti pārslēgt līgumu uz attiecīgā cilvēka vārdu, kas turpina mitināties īpašumā un patērēt elektrību.

Taču, ja līgums netiek pārslēgts uz cilvēka vārda, kurš turpina dzīvot īpašumā, līgums un pakalpojuma piegāde tiek pārtraukta. Savukārt, ja mirušajam klientam palikušas parādsaistības, tās tiek risinātas saskaņā ar valstī spēkā esošo likumdošanu un parāds tiek pieprasīts no īpašuma mantiniekiem.

Vīrietis norāda, ka situācija šobrīd ir atrisināta.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.