Foto: Ekrānuzņēmumi no “X”/@MareksGeistarts

Pašdarbība sit augstu vilni! Rīgā nelikumīgi lādē elektroauto – pie sadales kastes, kas uzlikta uz “Rīgas satiksmes” staba 49

Sociālos tīklus pāršalkusi ziņa par kādu elektroauto, kas tiek lādēts nelikumīgi – pie sadales kastes, kas uzlikta uz “Rīgas satiksmes” staba.

Veselam
Pamosties plkst. 2.00 vai 3.00 naktī bez iemesla? Iespējams, pie vainas kāds no šiem pārtikas produktiem
Kokteilis
10 lietas, ko darīja 80. gadu bērni un kas šokētu mūsdienu bērnus
RAKSTA REDAKTORS
“Būs jāstrādā visas brīvdienas bez izņēmuma!” Modri pārsteidz pavāra darba piedāvājums un alga, kādu piedāvā Liepājā
Lasīt citas ziņas

Sociālo mediju platformā “X” redzamas fotogrāfijas ar “Nissan Leaf” elektromobili Rīgā – tas novietots uz braucamās daļas un vienkārši tiek nelikumīgi lādēts pie staba pieliktas sadales kastes.

“Kam jānotiek cilvēka galvā, lai paveiktu ko šādu,” daloties ar fotogrāfijām vaicā lietotājs @MareksGeistarts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā redzams bildē, vēlāk “Rīgas satiksme” uz staba uzlikusi paziņojumu ar lūgumu nelikumīgi uzlikto sadales skapi noņemt.

Elektroauto jālādē tikai tam paredzētās uzlādes stacijās, kas ir sertificētas un atbilstošas standartiem. Nelikumīga elektroauto uzlāde, piemēram, izmantojot svešas elektriskās rozetes vai pieslēdzoties pie neoficiāliem avotiem, var radīt drošības riskus.

Lūk, cilvēku komentāri par redzēto!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.