Foto-Shutterstock

Daba spēlēsies! Laika prognoze nedēļas izskaņai 0

Nedēļas pēdējā dienā Latvijas teritoriju šķērsos atmosfēras fronte, tādēļ debesis klās mākoņi un visā valstī gaidāmi nokrišņi – rietumos pārsvarā lietus, slapjš sniegs, bet austrumos slapjš sniegs, sniegs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Kokteilis
Ko vilkt Jaungada naktī? Astrologi sniedz precīzas norādes katrai zodiaka zīmei
Kokteilis
Ko vilkt mugurā, sagaidot Ugunīgā Zirga gadu? Padomi katrai zodiaka zīmei, lai piesaistītu veiksmi un harmoniju
Krimināls
Panika Iecavā: piedzēries pasažieris sācis šaudīties autobusā
Lasīt citas ziņas

Pievakarē nokrišņi mitēsies un debesis skaidrosies, kā arī, strauji pazeminoties temperatūrai, uz ceļiem veidosies apledojums. Pūtīs mērens dienvidrietumu, rietumu vējš, kas piekrastē būs stiprāks un brāzmās sasniegs 15-17 metrus sekundē (m/s). Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +1…+4 grādiem.

Rīgā priekšpusdienā un dienas vidū gaidāmi nokrišņi – sākumā lietus, bet vēlāk – arī slapjš sniegs un sniegs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēcpusdienā nokrišņi mitēsies un tuvāk vakaram debesis arī skaidrosies. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidrietumu, rietumu vējš, kas pēcpusdienā iegriezīsies no ziemeļrietumiem un pastiprināsies, brāzmās sasniedzot 15-16 m/s. Maksimālā gaisa temperatūra galvaspilsētā būs +2…+4 grādi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.