Danusēvičs par valdības deklarāciju: “Šobrīd ir pateikts viennozīmīgi, ka būs tikai Rīga un visam pārējam ir jāmirst” 102

“Valdības deklarācijā teikts – veidosim Rīgas metropoli, līdz ar to ir skaidrs, ka pirms 20 gadiem mēs vēl runājām, vai mēs attīstīsim reģionus, tad šobrīd ir pateikts viennozīmīgi, ka būs tikai Rīga un visam pārējam ir jāmirst,” tā TV24 raidījumā “Preses klubs” sacīja Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs, diskutējot par aktuālo tematu – jaunizveidotās valdības deklarāciju un tajā paustajām Latvijas valsts attīstības pamatnostādnēm.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

“Mēs to redzam arī praksē – Krāslavu nomirdināja, novācot valsts iestādes. Viss tiek koncentrēts Rīgā, līdz ar to es domāju, ka Latgale nav vienīgā, kurai ir jāraud šajā situācijā…Jo mēs redzam, ka arī likvidējot mazās skolas, pamatskolas reģionos, teiksim, Salacgrīvā vai kaut kur citur – loģiski, ka tiem cilvēkiem ar bērniem kaut kur ir jābrauc! Tad viņi dodas uz Rīgu, savukārt tad Mārupe netiek galā, nav kur skolēnus izglītot, jo vienas skolas vietā vajag četras. Mēs visu koncentrējam – cilvēki nonāk Rīgā, pēc tam dodas uz ārzemēm, mums paliek tukšie lauki,” tā TV24 raidījumā savus novērojumus par notiekošo Rīgā un reģionos pauda Danusēvičs.

Ja paliek Latvijā “tukšie lauki”, tad varbūt tas arī esot labi, pieļauj Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents. “Zemnieku saimniecībai tur pietiek…Pieci cilvēki uz 200 hektāriem, bet nedomāju, ka lielākā daļa tautas ir par to, lai iznīdētu reģionus un atstātu vienu pašu lielu mega Rīgu,” sprieda Danusēvičs, diskutējot par Evikas Siliņas jaunās valdības sastādīto deklarāciju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Evikas Siliņas (JV) sastādītās un Saeimā apstiprinātās jaunās valdības deklarāciju variet lasīt Ministru kabineta mājas lapā ŠEIT.

LA.LV Aptauja

Vai, Tavuprāt, viss būtu jākoncentrē Rīgā un ap Rīgu?

  • Jā, tā ir pareizā pieeja - Rīgai jābūt galvenajai!
  • Nē, uzskatu, ka viss jāsadala vienmērīgi - jāattīsta gan Rīga, gan reģioni.
  • Grūti teikt.
  • Dzīvoju ārzemēs, mani tas vairs neuztrauc!
  • Būtu nopietni jādomā, kā tālāk Latviju attīstīt...
  • Nezinu.
  • Man vienalga.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.