Suņi!

FOTO. Desmit suņu šķirnes, kas piemērotas senioriem 25

Portālā “giveitlove.com” norādīts, ka cilvēki, kuriem patīk suņi, zina, ka dzīvnieki ir daudz vairāk nekā varētu domāt – viņi ir gluži kā ģimenes locekļi!

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

Pētījumos ir pierādīts, ka suņa iegādāšanās var uzlabot sirds veselību, mazināt stresu, depresiju un vientulību un palīdz palikt fiziski aktīvam. Atlasītās suņu šķirnes būs lieliski piemērotas senioriem, jo īpaši tiem, kuri dzīvo vieni paši un viņiem noderētu sabiedrotais.

Ja izdosies atrast sev piemērotu suņu šķirni, tad vienmēr atcerieties, ka arī suņu patversmēs mēdz nokļūt šķirnes suņi un ir vērts meklēt arī tur.

Bīgls

CITI ŠOBRĪD LASA

Bīgli savu atpazīstamību ir ieguvuši, pateicoties multiplikācijas varonim Snūpijam. Bīgli ir ārkārtīgi sirsnīgi, tāpēc tie ir lieliski pavadoņi senioriem. Tie ir arī diezgan mazi, kas nozīmē, ka tie var būt ideāli piemēroti dzīvošanai dzīvoklī. Tiem ir ļoti jauks raksturs, saprotas pat ar maziem bērniem. Kad ir jauni ir diezgan enerģiski, iespējams, ka senioriem piemērotāki būtu gados vecāki šīs šķirnes suņi.

Pomerānijas Špics

Pomerānijas špici ir mīļi un maigi, un tie ir lieliski klēpja suņi. Viņi ir arī rotaļīgi un ļoti gudri, kas nozīmē, ka viņus ir viegli apmācīt triku veikšanai. Bet viņi mēdz daudz riet, tas ir jauki, ja meklējat mājas sargu, ja ne, tad šī šķirne nebūs piemērota.

Maltas zīda suns

Maltas zīda suņi tika īpaši radīti, lai būtu kompanjoni, mazā auguma dēļ, ar tiem ir viegli ceļot un tie ir ideāli piemēroti dzīvošanai nelielos dzīvokļos. Šie suņi ir lojāli, sirsnīgi un ļoti mīloši. Tiem nav nepieciešama liela fiziska aktivitāte, tikai nelielas ikdienas pastaigas.

Boloņas suns

Boloņas suns būs piemērots senioriem, kuri nevēlas nodarboties ar suņa skaistuma procedūrām, šie suņi nemet spalvu gandrīz nemaz. Sunītis ir sirsnīgs, mīļš un skaists, tie vizuāli līdzinās mīkstajām mantiņām. To klusais raksturs un mazais izmērs, tos padara par ideāliem dzīvokļa biedriem.

@beagleskiko You will be popular… 🐶 #dog #dogsoftiktok #beagle #beaglesoftiktok #pet #beaglesoftiktok #beaglepuppy ♬ Popular – From "Wicked" Original Broadway Cast Recording/2003 – Kristin Chenoweth

Šicū

Šicū šķirnes suņi ir izklaidējusi suņu mīļotājus jau gandrīz 1000 gadu, un šķiet, ka viņu popularitāte tuvākajā laikā nepazudīs. Viņi ir draudzīgi, sirsnīgi un ļoti lojāli. Turklāt šiem suņiem nav nepieciešams daudz fizisku aktivitāšu, tāpēc tie ir lieliska izvēle tiem, kas nav fiziski aktīvi.

Reklāma
Reklāma

Čivava

Čivavas ir viena no mazākajām suņu šķirnēm, tāpēc tā ir lieliska izvēle dzīvošanai dzīvoklī. Tie ir arī labi sargsuņi, kurš gan nav dzirdējis par Čivavas “mežonīgo” riešanu. Čivavas ir ideāls pavadonis daudziem senioriem, jo ir mazi, tādēļ tos apmācīt, un aprūpēt var ikviens, un tiem nav nepieciešama liela fiziskā aktivitāte.

Kavalieru Karaļa Čārlza spanielu

Kavaliera karaļa Čārlza spaniels ir pazīstams, kā sirsnīgs, maigs un graciozs. Viņiem patīk saņemt uzmanību, tāpēc piemērots kompanjons ikvienam, kurš meklē mīļu klēpja suni.

Jorkšīras terjers

Jorkšīras terjeri ir mazi, hipoalerģiski, tīri, inteliģenti, un tiem nav vajadzīga liela fiziskā aktivitāte. Tie ir ziņkārīgi un labprāt seko savam cilvēkam, ir ļoti uzticami.

Punduršnaucers

Punduršnauceri ir ļoti inteliģenti un sirsnīgi, labi saprotas ar bērniem un citiem suņiem. Viņi neiebilst uz īsu laiku palikt mājās vieni – lieliski piemēroti senioriem ar aktīvu sabiedrisko dzīvi. Šis suns arī labi pielāgojas dzīvošanai dzīvoklī un diezgan labi pacieš aukstumu.

Bostonas terjers

Bostonas terjeri tiek audzēti, lai kļūtu par suņiem-pavadoņiem, viņi ir laimīgi un rotaļīgi, un tomēr uzmanīgi pret to īpašnieku vajadzībām. Šī suņu šķirnes patīkamā personība un mazais augums padara to par lielisku izvēli vecāka gadagājuma cilvēkiem, viņiem patīk būt kopā ar saimnieku.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
TESTS. Kādu pirmo iespaidu tu par sevi radi?
Kokteilis
“Ejot uz pirmo randiņu, tu pievērs uzmanību neīstajām lietām” – jauniete skaidro, kāpēc pirmajā randiņā ir vēlams vērot sievietes uzacis
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
Cilvēkstāsts
CILVĒKSTĀSTS. Dziedātāja Liene Šomase par Raimonda Paula vārdiem: “Es tiešām biju ļoti jauna un “pastulba”, nesapratu to vārdu nozīmi”
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
RAKSTA REDAKTORS
“Neomulīgi, ka te istabām netiek slēgtas ciet durvis; no ledusskapja mēdz ko nozagt…” sieviete atklāti pastāsta par nonākšanu krīzes centrā un ikdienu tajā
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro
Lasīt citas ziņas
Iespējams, saņemsi atbildi uz kādu ļoti svarīgu jautājumu, kas tevi nomoka jau ilgu laiku. Horoskops 4. martam
Kokteilis
VIDEO. “Tikai jūsu dēļ!” Pirms 75 gadu jubilejas par atgriešanos šovbiznesā paziņojusi Alla Pugačova