Dombrovskis neplāno kandidēt uz Valsts prezidenta amatu 32

Vai patiesībai atbilst publiskajā telpā izskanējušās ziņas, ka pašreizējais Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieks Valdis Dombrovskis būtu gatavs kandidēt uz Latvijas valsts prezidenta amatu – par to un daudzām citām aktuālām tēmām jau šovakar pl. 21:00 TV24 raidījumā “Nedēļa. Post scriptum.”

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Lasīt citas ziņas

Jautāts, kādiem kritērijiem vai apstākļiem būtu jāiestājas, lai viņš piekristu kļūt par kandidātu Latvijas valsts prezidenta amatam, Valdis Dombrovskis viesa skaidrību: “Jāsaka, ka pašreiz es šajā sacensībā neplānoju iesaistīties. Ir ļoti daudz darāmo darbu Eiropas Komisijā gan saistībā ar atbalstu Ukrainai, gan saistībā ar ekonomisko attīstību, līdz ar to plānoju turpināt darbu Eiropas komisijā.”

Dombrovskis atzina, ka dažādās spekulācijas par iespējamiem kandidātiem, kas izskanējušas publiskajā telpā, ir tikai un vienīgi Latvijas iekšēja lieta. “Es gribētu teikt, ka no Eiropas Komisijas puses mēs, protams, nevaram komentēt valsts prezidenta izvēles procesu Latvijā vai jebkurā citā dalībvalstī. Tas ir strikti katrā dalībvalstī risināms jautājums. Tā ir Eiropas Komisijas oficiālā pozīcija, ka prezidentu izvēlēs, valdību veidošanās un citos šāda veida procesos mēs neiesaistāmies un tos neietekmējam,” sacīja Dombrovskis, piebilzdams, ka pats cieši seko līdzi politiskajiem procesiem Latvijā un nekad nav izslēdzis iespēju Latvijas politikā atgriezties.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.