Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Dzenoties pakaļ bēgošam automašīnas vadītājam, policija veikusi vairākus šāvienus 4

Šodien Kurzemē dzenoties pakaļ bēgošam automašīnas “Volvo” vadītājam, Valsts policija veica vairākus šāvienus.

Kokteilis
Nauda var sākt “slīdēt caur pirkstiem”: trīs zodiaka zīmes, kurām aprīlī jābūt īpaši piesardzīgām
Kokteilis
TESTS. Kurš zieds jums patīk visvairāk? Izvēlieties un noskaidrojiet, kas jūs padara īpašu citu acīs
Pasargā nervus un ietaupa naudu: automehāniķi nosauc 9 lietas, ko viņi nekad nedara ar savu auto
Lasīt citas ziņas

Kā aģentūru LETA informēja VP pārstāve Līna Kaļķe, pēc sākotnējās informācijas, šodien patrulējot Dundagas novadā, VP ekipāža konstatēja automašīnu “Volvo”, kura brauca bez tehniskās apskates un apdrošināšanas.

Policisti pieņēma lēmums automašīnu apturēt, bet automašīnas šoferis sāka bēgšanu. Ņemot vērā, ka šoferis nepakļāvās policijas likumīgajām prasībām apstādināt transportlīdzekli un turpināja bēgt, pakaļdzīšanās laikā tika veikti vairāki šāvieni, pastāstīja VP pārstāve.

CITI ŠOBRĪD LASA

Likumsargiem izdevās apturēt bēgošo šoferi, kurš pēc tam tika nogādāts ekspertīzes veikšanai, lai noskaidrotu, vai viņš ir bijis kādu apreibinošo vielu ietekmē.

Notikumā cietušo nav, norāda Kaļķe.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.